"Tefal" keptuvės

triusikais teshlos nepakochiosi Nekaltas

As neperseniausiai isigijau-labai dziaugiuosi. Bet, kad vyras dovanotu - Ne nusivilciau. O kaip tu reaguosi, kai ji tau padovaos klozeto dangti, kaip tau labai reikalinga daikta? Taip Nekaltas

a ty daba tešla keptuvėmis kočiojama ? Nekaltas

na nezinau - man kiekvienas vyro dovanotas daiktas yra mielas, koks jis bebutu - ar prietaisas, ar keptuve, ar kt. Kadangi tai dovanoja mano vyras, kuris apie mane galvodamas stengesi ir rinko Flirtas Ir nesuprantu kuo blogai yra klozeto dangtis, jei jis su gelytemis, minkstas ir sikinei ant jo nesalta? Nesuprantu kodel jau dovanojama turi buti tik visokie a-lia papuosalai, geles, kvepalai ir kt? Ir kodel vyrui negalima padovanoti kokiu mandru apatiniu? NekaltasO jei apie keptuves - turiu tefal, kurios kazkodel dugnas susibraize (o maisiau tik su mediniu saukstu). Jau mastau pirkti Contacto (nes turiu ju puodus ir esu labai patenkinta). Svarbiausia man kad keptuve turetu stora dugna, aukstus krastus ir dangti Taip

…sutinku is dalies - geles galetu buti bagazineje Taip

Nū, jei nūnai žmonės virtuvėje augina nutrijas ir žiūri teliką, o kavos puodukus plauna vonioje, tai ir picos padus galima paruošti priplojant keptuve. P.S. Tefal yra gerai… Visada apie tave galvoja Cha cha

nieko gero Nekaltas galetu ne apie, o uz mus galvot Taip

Priklauso kokiom problemom galvojimo organas užkimštas. TaipTarkim, keptuvė lengvai sugalvos kada atėjo laikas kepti Niam niam

Mes Tefal keptuvę gavome vestuvių proga dovanų.Tikrai labai džiaugiuosi Taip Puiki pagalbininkė virtuvėje Gerai Bet,kad vyras padovanotų,tai Ne Nebent pati paprašyčiau.O šiaip dovanodamas keptuvę,dovanoji ją ne žmonai,o visai šeimai Taip Tai namų apyvokos daigtas,o ne asmeninė dovana žmonai Mirkt

Apakęs Apakęs

Nū, tarkim, tave juodai kamuoja problema ar jau atėjo laikas kepti, ar dar ne PavargęsTai keptuvė už tave pagalvoja ir atėjus laikui meiliai nušvinta raudonu tašku Angelas

o aš galvojau galvojimo organą ana iškeps…o ji ir apverčia ar tik kepa Pavargęs

Tai joooo Taip yr suvalgo Niam niam da žyyynokis užu tave Taip Kanda

Ne visai… Ana turi tokią nūnai madingą fuknciją: galvojimo outsorcingas vadinasi Taip

Pamėgink ant jos atsisėsti - pamatysi, kad ir apverčia Tūsas

ziauru Pavargęs

vo klausimas i tema: kodel tamstelei patinka keptuve su storu dugnu ? nius niekaip neikertu. (nebent kepima naudoji vietoj sporto sales… svarshciams kilnoti) P.S. o tefal’as ner blogai. jaunystej turejau visa komplektuka. tai bent pora kartu… uzkaites ir pamirshes buvau. pvz ryzius 3 valandas viriau… o gal ir ilgiau. vandens nebeliko ir kvapas toks specifinis. o puodams kaip ir nieko Cha cha

Taip A kam daba liangva? Pavargęs

O abžoroms tai visai gyvenimo nebėr Pavargęs

Taip ypač toms kur tefal keptuvę naudoja šykalado ryjimui Piktas

Kas jieda šytiek šokolado, tas būna storas ir gražus Niam niam