"Tefal" keptuvės

kamane-ne viskas patinka-praėjusį kartą dovanojau mašinos veržlėrakščių komplektą-neįtikau… Pavargęs

Apkabinimas vargselis, na matai tau reikia prisipratinti ja ir ismokyt naudotis prietaisais. si karta pavyks, tik nedovanok samavaru!!! Ne, vis tiek ji tavo kapo nepanaudos taip kaip pridera Taip

jeigu man siaip sau padovanotu Vyras keptuve tai gal ir nieko… Nekaltasbet jeigu kazkokia proga, tai turbut ta keptuve butu panaudota i kakta Cha chaSiaip Tefal nieko visai, geros Taip

Apakęs Apakęs visa menesi galima est karbonadus Niam niam Flirtas

Jos tikrai ne vieneriems metams. Dovanojau jau draugams kelias, tai 5-6 metai praėjo, dar sėkmingai naudojasi. Ten nėra kažkuo išpurkšta, tos keptuvės tokios sunkios, kaip špižinės. Kepant, tarkim, bulvinius blynus, reikia daug mažiau aliejaus, tai ir blynai skanesni. Kraštai mano keptuvės 7 cm, tai net naudoju kaip troškintuvę.

severiute-ar ne nuoširdžiau prisipažint dirbant vadybininke… Pavargęs

Na va, norėjau, kaip geriau, o išėjo… Nieko, pati kalta, daugiau taip nedarysiu. Ir iš kur tiek įtarumo?

severiute Gėlė-tarp mūsų yra esminis skirtumas-aš blogas o tu-gera… Nustebęs

(Ni jei tu sumastei padovanoti zmonai kazka, tai tu esi labai kuklus o ne blogas Taip

man ir įtarimas dėl severiutės kyla Cha chapasakykit, kas iš vartotojų žinos, kiek cm ir kaip ten viskas tiksliai su ta keptuve? Apakęs Cha cha…pardavimų vadybininkė Cha chaAš visom šešiom už tefal Laimingas Cha cha Tūsas

beje, visgi, keptuvė yra ir liks keptuvė…tai juk dovana turėtų būt kaip ir JAI?.. nžn…gal ir neblogai, bet juk abiems toje keptuvėje kepsis maistai NekaltasSiūlyčiau dar ką nors orginalaus prie tos keptuvės TIK jai padovanoti Mirkt Myliu pvz.: nupirk ką nors moteriško(pvz, ką ji mėgsta), įdėk į keptuvę ir įteik mielom akim Laimingas

Ar turiu įrodinėt? O centimetrus žinau, nes, kaip jau rašiau, dovanojau draugams ne vieną. P.S. Norėčiau, kad mano darbo vieta nebūtų aptariama. Pažadu daugiau čia nerašyt. Ir temos esmė buvo kita.

visi turime teisę į savo nuomonės išsakymą. tai aš ir padariau Mirktnereikia būti tokiai rimtai Mirkttiesiog man patinka tefale T raide, kuri dingsta ir galima dėti niam niam kepti Niam niam

Pritariu, labai protinga mintis Taip

Moteris megsta nuosekluma, todel manau kad reiketu padovanoti dar karta verzlerakciu komplekta, gal papuosta Gėlė Nekaltas

ežyyy, mašina, mašina reikia dovanot prie veržlėrakčių!

Taip jo ir tada naf… tos geles ir dar apsmaigstytos kazkuo Nekaltas

kamane, gėlės irgi gali būti! Priderintos prie a/m spalvos Girtas Nors - geriau briulikai Cha cha Jie universalūs, prie visko dera. O štai “Tefal” keptuvės - ne.

taip, isbandziau ir turiu. labai dziugiuosi, nes puiki kepuve Šypsena

Nafig jai keptuve, triusikus nupirk Gerai