Techninės problemos. Aplankykite svetainę už 30 min. <-- kas cia?

Techninės problemos. Aplankykite svetainę už 30 min. ← kas cia?

tokis dalykas man atsiranda pastovei, bet vienoj vietoj. Forume Muzika, srnz’o temoj ‘Kuri daina jus siuo metu labiausiai veza’. kai noriu yrasyti nauja zinute. Kad taip yra visiem netikeciau, nes atsakymu skaicius dideja. Be to, nesvarbu ish kur jungiuosi prie bangos (is namu, is univero, is net cafe, is draugu), visada neveikia. reiskia Tik konkreciai 310 Cooper negali ten pareikst savo nuomones. Jei man ten kokis banas uzdetas, tai tegu taip ir raso kad banas. Kodel verst beda ant techniniu problemu? Tuo labiau jei jos niekada nepataisomos! Piktas

FIN.

Nesinervuok Mirkt peržiūrėk visą temą ir kai rasi savo tris per tą pačią minutę parašytas žinutes-vieną ištrink Taip problemos baigsis Mirkt

Nu tai taip. viskas prasidejo po to kai parasiau tris zinutes is karto. nu tipo trys dainos - trys zinutes. kaip yprasta visiem ten daryt. Taip ir nutuokiau kad tai bus del to, bet tai kam tada rasyt "apsilankykit po 30 min.". Ot tai!
Gerai, nesinervuoju. Bet vistiek nieko gero, bikoz mano parasyta zinute gali istrinti nebent moderatorius. Arne?

Nu ne Ne pas tave gi yra prie tavo kiekvienos parašytos žinutės tokie ženkliukai pieštukas ir kryžiukas Mirkt pieštukas -jei padarei žinutėje klaidą,kad galėtum pataisyti,kryžiukas trinti savo žinutę Taip

o… bendrai zhiu ir pats galiu trint. pabandysiu surast savo tris temas. busiu dekingas, jei suveix Mirkt

Tu ne temų ieškok o žinučių Taip temos tai tu neištrinsi Ne o ir nereikia Cha cha

aisq aisq, zinutes ir turejau galvoje. Dekui, Dianela Gėlės