Tech

“Numerio ženklų matymo zonoje” o kaip jie traktuoja tai kitas klausimas. Dėl teisių tai man atrodo logiškas reikalavimas, ypač kol pats dalyvauji procese, gal tarkim tau vakar atimtos teisės, pervažiuosi tikrintoją kaip ta Moteris telšiuose, neatras kaltų paskui.

Tips, o tai kodėl degalinėj ar MCD drive-in neprašo teisių jei taip? Cha cha

o tai naxyuja jiems tas teises letenoj palaikyt??? teise vairuoti gali ir kitaip patikrint. man irgi buvo ikale dideli trukuma, kad korteles neturejau. paprasiau zmogaus nepazistamo, jis parode savo. o as damokejau kelis e ir vietoj balto lapo atprintino zalia. butent del tu keliu e nuziurkinimo tas zacepas ir veikia.

Galiu patvirtinti gandus del kniedziu ar varztu numeryje. Manes irgi del sito su nepraleido. Nauji numeriai buvo, tai reikejo antra karta naujus gamintis per ta gandona. Daugiau ten nebevarysiu…

Koks dar logiškas, per tokias logikas po to prisigalvoja reikalavimų nieko bendro su logika neturinčių. Tuvlita neturi atlikinėti kelių policijos darbo, jos tiesioginė funkcija tikrinti TP techninę būklę ir nieko daugiau, todėl prašymas pateikti vairuotojo pažymėjimą neatrodo nei logiškas, nei reikalingas.

ant gatves mentui uztenka ir id korteles, arba teisiu fotkes Mobilusis ekrane. tuvlitai- ne. toks pats zemiausio lygio babkiu klencinimo modelis

Avižieniuose praeitą savaitę variau ekspertizę ir TA mocui, nieks nesikabinėjo Gerai Tik lempą reikėjo pareguliuot.

vm.tiktok.com/ZML387MUf/?k=1Ble Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nesu mokėjęs už ta. Palaikai tvarkingą transporto priemonę ir nėr problemų. Bet va moco jei numerius naujus dėl kniedžių reiks pirkt tai bbd Šypsena reiks stot i nakčiaus sektą ir pradėt eit prieš sistemą

Man tai pats tas procesas labai nemalonus, kai kazkoks cmo vaiksto ir iesko preteksto, kaip tave apipisti. Pas mane masinu tech. bukle irgi visada nepriekaistinga, bet kad isvengt tu demagogiju, kurios su sveiku protu nieko bendro, geriau Šuo kauliuka numest.

Su regitros generaliniu kazkada teko bendraut, tai dar dabar jausmas, kaip i shooda imynus. Buvo anuliuota pp. Tam pateiktas rastiskas prasymas su pretekstu, aplinkybiu isdestymu(pardavejas nuslepe defektus), ir viskas grizo i status quo. Masinos savininku vel patapo asmuo pp buves kaip pardavejas. Kai atejo laikas grazint ekologini mokesti (jau registravimo, tarkim, px- i nuostolius, vistiek ju darbuotojai atliko darba) pradejo vartytis kaip elementarus vagis. Atsiunte vos ne viki apibrezima, kas tai yra perresgistravimas. Mol buvo? Buvo. Gerai Tuomet taikomas eko mokestis. Viskas ok. Gerai O kad pp anuliuota- px. Nes: savoka perregistravimas buvo? Tai tuo pagrindu ir eko. Krc vaiku darzeli ijunge. Juokiasi Lygis kaip vagies pagauto uz rankos, bet vagis aiskina- ne uz tos rankos pagavai

nakčiau, su kuriuo teko bendrauti ??? Man kai teko bendrauti, tai padėjo greitai sutvarkyti V8 registracijos klausimą, kuris iki tol tempėsi mėnesį laiko be galimybės užregistruoti auto.

tipo pavarde rasyt? koks skirtumas… su tuo, kuris pries 2-3 metus buvo gen. dirikas irgi biski skirtumas yra, kur registracijos formalumai, ir kokios politikos prisilaiko atvejuose, kai reik babkes grazint

ibb.co/Y7gYsFK

naciau tai garazino?

aga, kaip kunigelis grazos dave Juokiasinegrazino, pp anuliavo, o babkes pavoge. uz reginima neturejo galimybiu grazint, nes nors pp ir anuliuota, bet nu gi reginimas buvo? buvo. o eko negrazino, nes negalejo grazint uz reginima Juokiasi

su regitra ir transeksta ten visiskas kosmosas. noriu dabar registruot istorine masina, tai jau visi “ekspertai” pamate atejus mane su kokiu klausimu staiga iseina pietaut Linksmybės Linksmybėsgal yra cia kas susidures su situo klausimu ir galetu pakonsultuot vienu klausimu?

nu u reginima, kad negrazino tai suprantama, nes jie paslauga suteike, bet eko tai petusharos turejo grazint, kai reginimo neliko Kanda

tai cia gaunasi nupirkau pardaviau, ten nelabai jiem idomu grazinai, pardavei. regini moki vo Špyga

neeee, vat butent, kad ne nupirkau pardaviau. Nepirkimo pardavimo sutartis buvo anuliuota, del blabla, salims susitarus be teismo, o regitrai patenkinus prasyma, nes buvo pateikti argumentai. ten dar kruva popieriu yra, ir anuliavimo patvirtinimas is regitros. as tos masinos niekam nepardavinejau, ir niekaip kitaip neperleidinejau. anuliavus sutarti nuosavybes teise liko pas pardaveja.