Tech

Lentvario Tuvlitoj kažkoks išsigimėlis yra mocus tikrinantis, legendos apie jį sklando visam Vilniuje LaimingasMan tai vasarą nuotykis buvo, nuvarėm į pajūrį ir supratau, kad pirma TA Q8 už poros dienų priklauso… Užsirašiau KLP, nulekiu - Registracijos liudijimo reik, o aš jo nesivežioju, mašina mano vardu, turiu tik kopiją registracijos bardačioke… Nu ir pipec, be originalo dokų neleidžia eit TA. Briedas kažkoks visiškas… Vežė man dokus iš Vilniaus, kad TA praeit galėčiau…

Auris, nuo pirmadienio neužsirovinėjam, OK? Cha chaČia labiau nakčio minėtos kompetencijos klausimas.

Juokauju, nu. Cha chaKas tas lentvarinis su tais motais daro?

fujima, ir man kažkaip nelogiška. Dar nelogiškiau, kad gali visur vietoj vairuotojo pažymėjimo duot ID kortelę. Bet kad praeit TA būtina pateikt vairuotojo pažymėjimą. Kvankt?

Būtų smagu, kad kai užsiregistruoji, jie parašytų automatiškai, ko reikės. Man praeitą kartą irgi žmona teises privežti turėjo.

as cia paklausiau kai paskutini karta ta variau, o kas jei be teisiu. tai sako dideli trukumai Vau!, tai kaip supratau dar gali ir anuliuoti galiojancia Kvankt?

Woris į Wilno užsuko Gerai delfi.lt/news/daily/lithuania/nuo-seimo-prieigu-nutemptas- vilkikas.d?id=90229673

Įdomu atsistatydinusius Woris į priekabą ir į RUS vežtų? Paplepėkim

Protestas - normalus veiksmas demokratinėje šalyje. Svarbu, bananų negavo. Cha cha Gerai

Daug dalykų kelią nuostabą, o motociklų TA Lentvaryje geraaaas Cha cha Prieš mane vieno nepraleido dėl kniedžių numerio “viduje”, pas mane buvo 102dB, leistina 100, per plauką praleido dėl paklaidos Cha cha Nors gazavo iš dūšios, turbūt labai norėjo kad būtų NEXT Juokiasi

kas dėl numerių, tai čia rimtas bajeris su tom kniedėm, jau ne vienas perikupas pasakojo dėl to nepraleidimo Apsvaigęs Kvankt? Tipo eik pasidaryk naujus numerius susimokėjęs, kurių pagaminimas trunka 10d. ir tada viskas bus ok Paplepėkim

kaip kaip, nevisai supratau del vn? Jei prikniedytas numeris nepraleidzia ar jei “lievai” prikniedytas? Juokiasi

ak.lordfilms-s.tv/26140-film-beguschij-po-lezviju-2049-2017.htm lni to filmas, ni to spektaklis. Cha chasena ziurejau Ridlio Skoto, labai patiko, galvojau naujas xyune. bet xyu- kas sedi ant fantastikos- sedevras Cha cha

Kaip vairuotojo pažymėjimas įtakoja TP techninę būklę? Šypsena

robi, tipo numeryje negali buti nei savisriegio nei kniedes? Turi laikytis tiesiog imautas į nr remelĮ?

aertas nepraleidzia nes tipo 0 gali virsti i 8, 5 i 6… ir siaip numeriu atpazinimas gliucina per kniedes Piktas

Bet jei kraštuose - tai okay? Man Krasta GS’ui taip keistai prisuko, vienas varžtas ant raidės krašto.

Kas zino kaip jiem susisvies.

Zhakas - taip pat kaip ir registracijos liudijimo originalo turėjimas Nekaltas Juokiasi

Buvo gi laidele nesenai apie tas kniedes- mol radarai gliucina kai varztu aBlink skaicius prisukineta- nezino kam rafinuota baudele issiusti…