Tech. apziura uz pinigus?

Tech. apziura uz pinigus?

Bendradarbiui savo Golf’a reiktu per daug tvarkyt, kazkokios problemos su rankiniu, ko sutvarkymas per daug kainuotu. Gal kas zinot zmoniu, kurie gali prastumt? Nekaltas
Tik prasau apsieiti be moralizavimu Mirkt

Nors ir pikta, bet nezinau tokio atvejo, kad uz pinigus nebutu isdave TA talono- netgi beviltiskai supuvusiomis ir gresianciomis luzti kelyje laikanciosiomis sijomis Tranzitui tekainavo 50LtBaisu
Uztat pilnos gatves lavonuBlogai

na as atsimenu tei tevokas is pazystamo makatui technine suorganizavo uz 100 litu viska gavi lipdukus i talonaŠypsena Nes sep tei buciau nepraejes.Šypsena Vat tik neatsimenu is kokio draugelio ten jis gavo viskaNekaltas bet sep tei nesunku per pora savaiciu padaro ir dar i kompa kaskur iveda jokiu problemu nebuna Taip

daznai pasitaikanti vaizdelis, vaziuoja koks grabas perpuves surudijes, o ant numerio lipdukas, si menes praejes apziura…

na ash praejau TA daves pinigu, bet anaiptol ne todel kad pas mane lavonas,o todel kad dureles be rankenu, lempos baltos,ir pan. nesamoniu pilna, o seip viskas idealu, kazhkaip nekyla mintis man savo masinos pavadinti lavonu
KandaKanda

Trookdi, neimk i galva- pats irgi esu daves 2 litus "alui"- kad nematytu varvancios alyvosJuokiasi
Taciau isties prastumia ir lavonus, kuriuos nesaugu exploatuoti.

Vaziuoji ir tariesi vietoj.Stavke- 50lt

o as esu mates.Ir nepraleido pazistamas.As variau savo sena Corsa ir dar atvare ziguliuka.Nu jis atrode labai baisiai,keista kaip iki TA atvaziavoŠypsena ir net uz pinigus jam nedave TA talono.Greiciausiai todel,kad cia buvo viskas mazam miestely,saugumo sumetimais pavadinimo neminesiuŠypsena
Kur visi visus pazista ir policija kabinejasi.Isivaizduok kiek problemu apturetu TAC darbuotojas jei ta ziguliuka ta pacia diena po TA praejimo mentai sustabdytu???Neverta rizikuoti…
O dideliuose miestuose-NO PROBLEM.Vienakart tevo masina variau net be pazistamu ir 50lt-ir viskas ok.Nors tiesa sakant ten problemu buvo tik del rankinio ir isvaizdos…

o kaip Klaipėdoj?

Na as galvoju jei ta masina paciam tenka vazineti tai jau geriau susitvarkyti uz tuos pinigus,ir ramei vazineti su tvarkinga auto.