tdi

dr002 tu unikumas Gerai

vidutinybe,tai atsakysi i kl,ar suda malsi?

mano trantalas mieste vasara buvo 8 L Ufff dabar vel po biski “lipa” nx…8,7L ir muset vel bus kokie ~ 9 + mieste…uztai trasoje 6.7 Kietas

o kas tavo tas trantalas?

99 - OOOO 2.5 TDI V6 zymusis 110 KW Cha cha

Gerai

mano 2.5tdi V6 114kw 8.5ltr kaip ikalta Cha cha

kuom skiriasi 114kw ir 110kw motorai,abu prie tu problematiskuju?

114kw, 120kw naujausi is 2.5tdi v6, pas juo kaip ir sutvarkytos tos problemos, bent taip kalbama Nekaltas. 110kw, 132kw, senesni. O siaip kaip priziuresi, toki ir turesi…

ka ten bepriziuresi, juk ne is salono tos masinos, 110 kw ***** tikrai, pats isitikinau ir dar visa lietuva tai zino tai kol masina pardaviau bbdj, visi pasiziuri grazi masina ir dingsta, kitas i servisa norejo jau varytis, bet skambina, nevaziuosim i servisa, meistrai sake 110 kw nepirk.

dr002 tikrai smagu, kad siauliuose tas bmw tiek ryja, bet blem negi nepabodo kartot ta pati vis? Pagyvenk vln, pavazeinek kamsciuose, ir pamatysi, kad sanaudos netik pasieks 10, bet ir perlips. Kaip pvz is darbo vaziavau 3,4km, is pacio centro, daugiau nei 1h. Is tokiu trumpu atstumu, o jei ir greiciau trumpas atstumas nuvaziuojamas, nespeja ir variklis susilt, tai va tau ir sanaudos. O del vidutinybes, tai gal ir vidutinybe, nekeliu uodegos pats sau, bet uz darbus esu ivertintas, bet tavo bandymas issirkirti is minios/bandos, ar dar kaip pavadinsi, daziausiai, svelniai tariant, juokingas. Tuos pacius crocsus prisiminus (neturiu ju). peace, ar kaip ten sako Cha cha