tdi


tdi

Paemiau pavazinet saliarka sita,cipuota tai vaziuoja maloniai,bet ir sanaudos man mieste 12.6 Nekaltas,nematau taupumo Cha cha

reik imt 81kw cipota Taip

kiek galios cia?

su sitais v6 tdi,ne kazin ka priekonominsi Šypsena

saliarkos kaina + is sono yra, vat ir taupa Gerai

12.6 x 2.5 = 31.5lt brangu? Cha cha

kabuki-dabar apie 160 kw,standartas 132kw Šypsena

soprano- Ne Cha cha,bet as skaitau jei saliara tai turi but max 10ltr/100km Šypsena

na jo iki 10l ir aš užskaitau Geraibet mamkos beetlas pas mane kokius 8-9 valgo… kai ji važinėja tai bakas pusei metų, gaut baudą už greitį-be šansų Cha cha

nusiresetinau pries 100km kaulu kaula,****u tuos 100km tikrai netaupydamas,rodo 7.5l vidurki,nebent gerai meluoja koNpas,bet rodykle kuro nekrenta greitai Nekaltas

bl vel dr su savo taupumais…nu bl bl… Blogai Cha cha

soprano, tai skaiciuok su 3.5lt

dr002 atvaziuok i vln ir pavazinek, ypac po rugsejo 1, nustebsi kokias sanaudas apturesi. Sneki bele sneket …

veil, o ko jam ten vaziuot, jei jis siauliuose gyvena? Juokiasi

Veil> Juokiasi dienos vinis Juokiasi o kas ten vln man butu,tipo perlipciau per 10ltr?o gal pasiulysi man i berlyna vaziuot,ten pagal tave isvis 20litru imtu Cha chaqvadre>prie ko taupumas,konstatuoju faktus ir tiek

dr-drasiai perliptum jei kaip pvz papuoli i kasiaka kuris prasideda vienam miesto gale o baigiasi tik kitam Mirkt

dr: tikrai netaupydamas,rodo 7.5l vidurki,nebent gerai meluoja koNpas,bet rodykle kuro nekrenta greita Bet susije tai su taupumu Užsispyręs Juokiasi

RM>su 530d vln iki 10ltr sako,daugiau nepila,nebent psa prota Nekaltas

q>puikiai zinai,kad dyzeli pirkau ne taupumo sumetimais,kitaip tariant as su juo nieko nesutaupiau ka buciau su subariku vazinejes Ne