tavo svajoniu mokykla

tavo svajoniu mokykla

kokioje mokykloje noretumete mokytis, ar reikalingi mokykloj rengemi renginiai Labas Labas Labas

Man mano mokykla (tiksliau gimnazija) ideali Gėlė Ir nenoreciau mokytis niekur kitur Kietas

man mano mokykla siaip patinka… Laimingas~~ nzhnau net kokioj noreciau… Cha cha kur butu draugiski zmones… ir siaip gera atmosfera… irpanasiai Šypsena

renginiai tai reikalingi,bet wat namu darbai taj nelabaj…

pamenu kai buvau gal kokioj 7 klasėj, per etiką reikėjo nupiešti svajonių mokyklą. Pripaišiau ten nesamonių, su baseinu, gėlynais, žirgynu Cha cha O šiaip tai mano mokykla man patinka, tik trūksta šiek tiek jaukumo Nekaltas

gajla, bet tokios sulios nera Ne Nežinau

Tokia kaip mano, tik truputeli remontelio reiketu… Cha cha

Licėjus.

Nera lietuviu kalbos, pamokos 4ias dienas i savaite… viskas kitkas ok… Šypsena

noreciau licejuj mokytis! kaip epr tv Liežuvis

UZ mano mokykla blogesnes tikriausiai nera …nekenciu jos…o renginiai tikrai butini Taip ko jau ko bet ju pas mus tikrai truksta Nežinau o y kokia eiti tei nz…bijau vel ne ten papulti nes cia jau antra mano mokykla Nežinau reikejo likti senojoje mokykloje…

OOO… cia tai klausimas! Nu ble, as ir sawaja labai patenkinta! Mokykloje reikia MOKINTIS, o ne renginius organizuot! Uuuu, buciau as dyrike, tai jokiu diskanu, jokiu renginiu, bet sikpopieti tulikuose garantuociau Mirkt

man patinka mano mokykla ;]

man gerai ir toj kurioj dabar mokinuosi. ir is wiso, nesvajoju apie mokykla Cha cha

man tai kuo daugiau reginiu tuo geriau,i diena bent po pora turetu ivykti,tada su malonumu eiciau i mokykla Cha cha

mano svajoniu mokykloje turi buti ivestos fizines bausmes ir viska turi mokyti griezti mokytojai. Dar turetu buti toki dalykai kaip etika, tikyba ir is vis kad zmones kas mokytu mandagumo ir pagarbos kitam. Vat tep vat Piktas

Mano svajonių mokykla, ta mokykla, kurioje būtų normalūs mokytojai. Kad jie galėtų išaiškinti normaliai temas. Taip Šiai mano mokykla ir yra labai panaši į svajonių mokylą.