taupa i darba

kyborgai, kiek ABsuku rode?

volodia, tai nx netruakiancia masina nusipirkes? ar tipo 200 ag dyzelis traukia? Man tai netraukia, tai nx ten ji mucint? o siaip vaziavau su srautu, kad jau taip idomu. Galejau ta srauta pabandyt apdet ant vieno sviesoforo ciklo, bet tada jau butu dvigubai daugiau kuro sudeginta, o sutaupyta 3 minutes ant keliones i darba.

daugiau nei pas kosmosa Juokiasio isvaziavau is namu su ideja ir gi padaryt pensija ir imesti kaip taupiai audi vaizuoja… bet po mazdaug 1.75km prisivijes pensijos rezimu vw UP! mano nervai neatlaike… Juokiasitada sharanas ejo i pavesi… o po to panamera pasitake po kojom Cha chazmona sake, kad vienas is priekio vaizuojantis kai as lenkiau masina man rode gesta sukdamas pirsta prie smilkinio Juokiasi

Kosmoz, bet tai, kad sutaupei litra gazolio ir vilkaisi uz kaimiecio passato, ar verta tavo 5 k lt. + varkes, statuso

cia jau grynai ziurejau, kiek eina padaryt. Paprastai i darba atjudu su 6.5 sanaudom.

O kas buna jei su 7.1 atriedi? Pietu nevalgai?

Juokiasi

čia man dabar blogai jaustis, nes žinau greitesnius maršrutus per miestą ir kaip naudotis reljefu bei stabdymu pavaromis? Juokiasi

Kosmoz’ai nors uzmusk netikiu kad tokia pencija nuolat velkiesi nu netikiu! nes kaip su citrina ir su 540 lakstei? kazkaip visiskai pasikeite vaziavimo maniera Mirkt

Kosmoz | 09-19 11:19 Atsakyti privačiai čia man dabar blogai jaustis, nes žinau greitesnius maršrutus per miestą ir kaip naudotis reljefu bei stabdymu pavaromis? Juokiasi cia tokia rimtafraze… kas kolekcionuoja jas Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Juokiasi

540 spaudžiant teikė malonumą, tai ir myniau, su citrina gi kaip kyborgui dabar, taip man 10+ metų jaunesnio amžiaus, norėjosi parodyt visiems, kaip galima greit suvažinėt net su gaidžiu paskutiniu Cha cha o ir kuras kapeikas kainavo, smaugiamas citroenas iki 14 dujų mieste, litras max 1,7 lito, nx ten taupyt bandyt? Cha cha iki citroeno turėtą corollą irgi kankinau, ko dar tikėtis iš paauglio vos teises išsilaikiusio Cha cha su slyva dyzeliava kita daina, metų ir proto daugiau, netraukia taip kaip norėtųsi, tai kam lygioj vietoj pilt 11, kai galima 8 nuo nieko neatsiliekant ir visur suspėjant?

Cha cha Gerainekomentuosiu, bo vel bibias sertis prades Šypsenamolode… bresti i vyra Cha cha

Tai pacipOk ta slyva ir trauks ir bus negaila pilt tu 11lyteriu Cha cha Siaip kazkakip anonizmas namo galva del 1-2 litru toki taupymai nebent suki km kaip bura Cha cha

Kosmoz tai primesk kaip vazinesi budamas 40-ies. Oro krypti ir greiti is ryto matuosi Juokiasi

vidutinis greitis ne toks ir mažas Nekaltas

robi, vidutinis seniai nulintas, vat specialiai ryt nunulinsiu sanaudas ir vidutini greiti, bus aiskiau. storas, bl tau aplinkiniai vairuotojai pirsta aplink smilkini sukioja, raunasi ant dvigubai galingesniu masinu ir bando ten kazka irodyt, eik kompleksus pasigydyk Cha cha bl ant kiek mazos savivertes reikia buti, kad kompleksuot, kad kas kelyje aplenke, o jei dar su prastesne masina… jum galvoj iskart raudona sviesa uzsidega, atseit pamintas jusu ego ir suabejota automobilio verte, reik irodyt priesingai Cha cha Cha cha Cha cha

nors pas mane ir nemažas vidutinis, 35.9 dabar

Kosmoz zmogau, mors cia irgi klausimas, kodel tau nenusipirkus pvz e39 2.0d. Nei viena nei antra netraukia, tik su pastaraja dar litra, pusantro nusimestum ir aptarnavimai pigesni… O del remonto, uzbegant ivykiams uz akiu, nera ko bijot, juk ledovos pas tave visos masinos…

šitai per 14k km keičiau stabdžių kalades ir gr dėžės pagalves, va ir visi remontai. Jei atvirai, aš ant jos tiek bbd, kad net tepalų ir filtrų nekeitęs, kas nusipirks, tas ir pasikeis. O dar stebitės, ko pagalvių neįsidedu – nes aš ant jos BBD, nepatinka man jinai Juokiasi Tik niekaip nesuprantu jūsų noro važiuot dvidešimt procentų brangiau vien per kurą, neskaičiuojant, kiek greičiau sutrinat padangas ir kalades, kai realiai laiko atžvilgiu nesusitaupo niekaip. va pasiimsiu c5 2,0 hdi 100kw motoru, nes 1,6hdi 80kw netraukia ir saugiai važiuot neina, o pačipavus sankabos nelaiko, ir bus ahujenai, kur reikės pasikels kai džipas, važiuos per vilniaus kaldajoviną kaip per lygų autobaną ir px nx, transporto priemonė ir tiek. Kažkam nustebint reik 150k litų mažiausiai, nes vilniaus praktiškai su niekuo jau nebenustebinsi.