taupa i darba


taupa i darba

iki 1500 abarotu, vienoj sankryzoj gesinau motora, aisku reljefas afigienas, nuo pasilu iki zveryno vyrauja nuokalne. iprastai vaziuojant kompas parodo 6,5-7 litrus, jei nuo namu i darba. Ijungus makufeli ir uzgniauzus principus, galima nemenkai sutaupyt.

taupa padarau Big’as - Gariunai ne piko metu su Jetta - 4.6l Cha chaSu Roomsteriu 1.6TDI pavyko 4.0 Cha cha

pz pz, dar neatsibodo matuotis Juokiasi

išvis gazo nespauskit, tik bėgius junginėkit Gerai

trulikas, aš ir sankabos nespaudau, kad mažiau naudot Taip

kvatre, pabandyk su elektrine skoda. Ble kazkada puse vilniaus pralekiau nx tik pora litu gavos. Primeti koks consumption’as?

dar cia kietai pavaro su ABsukom. Tipo kuo mazesnes ABsukos tuo kieciau Juokiasi Juokiasi Juokiasi

aš šviesų nejungiu, taupau lemputes ir generatorių. posūkių nerodau, nes nenoriu, kad kiti žinotų kur važiuoju. stabdžio taip pat nenaudoju, gaila žibintų ir kaladėlių

seip galima gi nupjaut genero dirza, vairo stipro. Nu stobalnai maziau ris, o akumo nuvaziuot uztteks 50 km. kaip nieko

*skylė* Vau! eisiu nukrapstyt visus dirzelius issimt termo mova ir dar ka nors ka suka motorS nes trasiu su tiek bbz nesuvaziuoju niekaip Užsispyręs

o rodo pagal tavo nustatyta koficienta ?

ggdfvdddsdc - senokai tokio nevadeliojau Liūdnas

o aš su vielabraukiu važiuoju, taupau automobilį. o kartais namie sėdžiu, vielabrauky taupau Taip

as ir, bet arkliui aisku, kad bus sto raz pigiau ir ABsuku maziau nei tavo jettoj.

gdflkngaierklkjfd, o jeigu ir vandens pompą diržas suka? nenuvažiuosi 50km Cha cha

soprano Juokiasi

a jo, su dirzais atsargiai. KONDISKES dirza pjaukit, nx jum kondiske rudeni

Siaip tai cia iskreiptas poziuris i taupyma su 6 kausu motoru ir beveik triju litru kubatura Cha cha Va jami kokia tojota auris su 1,4vvti ir gazuoji gazuota i raseinius 110-120km/h ir bb beveik 4 lYteriai bendzYniaus ir px tam sudo gabalui kad ten vejas svilpia per visus plysius bet ekonomS

taupa padariau sian… Taip12l kompas piese Valiopanamera tik nenorejo manes nubausti… praleido po to kai 130km/h pasiekem nuo n vileikos kalno Juokiasi