tapome draugais,o ne porele

tapome draugais,o ne porele

o man atrodo kad paprasciausiai dingo jausmai ir liko tik draugiskumas ar atsakomybe vieno uz kita…

reti susitikimai slopina jausmus,kad ir kokie tvirti jie kazkada buvo Taip taip jau buna ir nieko cia nepadarysi Nekaltas o gal tikrai sis issiskyrimas dar labiau jus suartins Taip na laikykis Apkabinimas

Kad tu net rasyt nemoki, dovanok jai geles, dovanas. Gal pades.

per dauk klausimu

susitiko 2 durniai ir nezino ka daryti =-]]]

reikia taisyti padeti kaj yra tik pradzia problemos,daba per welu

Man taip ira buve taip kad nusiramink ir viskas bus gerai

Suraskite vienas kitam laiko ir pasistenk dazniau buti kartu

Greičiausiai dingo jausmai, kas draugystėje yra savrbiausia Nekaltas

Tai ar tu bandysi ja susigrazint

aš manau, kad tau paprasčiausiai reikia palaukti ir pažiūrėti, kaip viskas klostosi toliau…galbūt pirminiai jausmai sugrįš, o jei ne ir nė vienam neskaudu geriau būtų išsiskirti ir suteikti vienas kitam laisvę ieškoti kitos meilės, bet likti tokiais pat gerais draugais… Labas

Tiesiog isbleso aistra

man kazkas panasaus buvo Nekaltas-yra vienas skirtumas-musu draugyste buvo trumpa…tiesa pasakius ir tos Širdis nebuvo Netodel sirdeles neskaudejo,atvirksciai-dziaugiausi isigijus toki gera drauga Myliu Apkabinimasbet tavo kitoks atvejis-kaip supratau net kartu jau norejot gyvent Nekaltas…tiesiog atsalo jausmai,gal rutina juos pribaige ne nzn Nekaltas

Manau, kad jus tinkat wiens kitam… Taip

Bandykit viska ispradziu pakviesk ja i pasimatyma,nustebink ja,nupirk koki nors jai labai miela daikciuka kurio galbut ji nori jau labai seniai…Pavakarieniaukit gryskit pas tave(jei gyveni vienas)uzdek zvakes atidaryk jei megstama vyna,nu o paskui viskas savaime,manau turetu pavykti ir kita diena suprasit ar tikrai viens kitam skirti…Sekmes…

keistai cia… Nekaltas

nieko cia keisto, taip jau buna, kad tau atrodo jog viskas puiku, bet is tiesu toli grazu taip nera…

manau, kad jei vel imsit daug laiko praleisti kartu, viskas gris i senas vadzias… svarbu kad noro butu, o jo yra?

kazkokie marazmai Nekaltas