Tapau veganu


Tapau veganu

Pežo iškeliavo į marčias, tapsiu taksistu. Barzda turiu, boltai visi sveikinasi. Taip

Sveikinimai GeraiJei sąnaudos bus >6l, reiškia botanu netapai Cha cha

per kiek sekundžių priima 100 km greitį?

Kas labiausia už**** joje?

5.7l - 100km trasoj ant 125km/h LiūdnasDujas dėsiu, kai gausiu taksisto diplomą. Labiau variklis kriokia, nei priima greitį. Garso izoliacija, salono apdaila, ekranas senobinis, vairuotojo sėdynė Blogai

Don’t look up Baisus

Tiesa kolegų vairuotojų neapykanta ir nepagarba, kol aš bandau mušti ekonomijos rekordus, smarkiai jaučiama Piktas

Triukst> Gerai o siaip ismoksi vaziuot kaip taksistai ir kiti tau stabdys eisma kaip boltams Cha cha

Žmonai teks išmokt, aš gal savo mažam senam mersiuke pasiliksiu Apkabinimas

Prius Apkabinimas

5.7l - 100km trasoj ant 125km/h- nx tokia laime, pas mane 7,5L jama trasoj, savaime isikraunantis hibridas Laimingas

Pas mane ant 140 ima 11-12 Cha cha

Trasoj 10ltr dujų Ufff 3.5l senas 5 metrų laivas

trasoj 120 važiuojant 10l benzo, 150 važiuojant gal 12l kokių Nekaltas

Gazas dugnas fiesta Girtas 125 km/val vidutinis 8.3 benzo Cha cha aha variklis zoliapjoves litrinis motoras

pas mane trasoj ant 100 - 10ltr, ant 125 bus kokie 13-14ltr. Mersas 2.0cdi tai prie 125 apie 6ltr gertu tik.

Nisane jeigu kriokia motoras ir nevalina ant aukstu - keisk oro srauto matuokli. Tada gali be problemu padauzyt ribotuva einan i lenkima su 1.5 motoru. Gal ir pas tave tas pats?

Tuoj jum RM pasakys sąnaudas Cha cha

bakas ant 100km? Cha cha