Tamsinti langai + bauda

NESUTINKU Cha cha va kur teisybe zmogus raso

nu ka,teko preita savaite buti sustabdytam. Mentai stabdo tokius su mielu noru ir baudzia be gailescio. 100 lt… Beje verta susimastyt gal nuplest, kai sumoki tokia bauda… Ir jei daznai stabdo,tai jau bankrotas Cha chaO tiems issisokeliams, kurie labai jau sakosi “drasus” pries mentus, galiu patart bartis, bet is to tikrai nieko gero neiseis. Baisu

mentus i teisma padauot nieko nekainuoja… apmoka valstybe, o ne fizinis asmuo Liežuvis Šypsenatodel papytka ne pytka Šypsena

Nu tada jie labai maloniai pas tave paprasho parodyti tos pleveles sertifikata, kuriame beabejo yra nurodytas shviesos pralaidumas Labas

virs metu vazineju ir dar nei akrto nesustabde Liežuvisir tavo informacija yra klaidinga del apapratu pirkimo… visiem mentam nepripirks… o antra uzsipis patys mentai visus vezioti i giraite patikrinimui… trecia per mazai masinu tamsintu kad apsimoketu tie aparatai (juk 80% tamsintu masinu vazineja pati policija Cha cha Šypsena)

Nepagaunamasis rašė :

Px ką koks komisaras pasakė , ateis žaliūkas ir pakrapštys ar ne tai čia jau ne mano reikalas , jau TREČIĄ KARTĄ bandau paaiškint - ant priekinių stiklų (kaip ir ant valstybinių numerių) NEGALI BŪT KLIJUOJAMA JOKIA PLĖVELĖ , NESVARBU AR JI SKAIDRI , AR APSAUGINĖ , AR JUODA… Tai žaliūkui gali aiškint ką nori - surašys protokolą , teisme jie 2 o tu vienas , plius teismai tokius erelius greit perkanda … Sėkmės aiškinantis… P.S. užsitamsinai tai ir MOKĖK , nenori mokėt ar ieškai durnesnių - tai geriau NUSILUPK nx tą plionkę … A700

Cha cha Cha cha visko buna, visko reikia Cha cha

Mano komentaru daugiau nebus…kam kas neaisku -VISKAS 100-KARTU ISDISKUTUOTA PAIESKOJE…

taip juk ir buvo lietrycio straipsnis ta tem…paieskokit ir paskaitykit

aj isdure tai isdure… pasijusi nekaip kazkiek laiko, po to viskas gris i senas vezes Cha cha nieko, ner ko stradalint del litu kai kruc pacans ir taip esi Šypsena o del 150lt tasytis teismuose kazkaip neocen’ naudinga man rodos Cha cha

jep. bet zinok jau yra pateiktas pasiulymas uzpirkti fotikus ir aceit sustabdymo metu nupyshkint masina Šypsena ale man vis tiek labai idomu, kaip visa tai bus irodinejama del sviesos pralaidumo.

mentai sunimis buvo ir bus,jei nevirsini greicio,tai prie kazko kito prisikabina, kad nors kiek i rankas ikristuNuotaika:

Nu ir kodel gi taip prie tamstos jie kabinasi? Mane per paskutinius 4 metus stabde tik viena karta, ir tai pats kaltas buvau - svisas pamirsau isijungte, tai tik ispeje paleido.

nenusisnekek, nieko as neprivalau daryti. Ot fantazija pas zmones. jei nepasirasai, po protokolu sulaiko teises, ir komisija nustatines, kas ka ir uz kiek. tokiu atveju pasirasai tik uz tai, kad tau isdeve laikinaji pazymejima vairuoti.

trookdis rašė :

Nu , o kas žaliukui reiškia , pasims ir pakrapštys Baisu , neįkasi gi jamį kulną… Tuo labiau , kad abu žinosit , kad Tu neteisus… Pasilieku prie buvusios nuomonės - užsitamsinai - MOKĖK … A700

pamatyciau kaip jie man krapsto plevele su pirstu, tai mano nuosavybe ir tiek ziniu, ir nei vienas policininkas man nera nei puses zodzio pasekes del panasiu nesamoniu, vieni kaune bande nufotografuoti masina, tai tik bande, pakonfliktavom Cha cha ir tiek. bet fotografuoti masinos ir numeriu neleidau. O seip visada su jais galima subendrauti, juk zmones, jie, pamini keleta pazistamu ir viskas susitvarko.

na nezinau, zmona karta vaziavo be teisiu (namie pamirso), tai jie nusiveze ja i nuovada, pakeliui man paskambino, pasitikau as juos prie nuovados, patikek vaizdu buvo, du mentus istumiau i pacia nuovada istumiau (pries tai ju ten neileidau, kad zmonos nesivestu), vienas pradejo ginklu gasdint, paskui vel keturiese islindo, pabedravom - atsiprase, net nesupratau uz ka. aisku ten tikrai perlenkiau lazda bet tada man buvo bakai pasisuke. tai isivaizduok kaip jie krapstytu su nagu ta plevele. paprastai ekipaze buna du zmones, o tada pries mane 4 soko Mirktta karta as irgi buvau neteisus Šypsena

su znakomu shnekejau tas savivaldybej kazka bazarino tai sake nechuja nepirks… nieko Šypsena kiek tiesos xz bet tap sake

o tai kad originalai buna biski tamsisnti visi pvz zalsvai tai del to irgi reikia bausti ?

ne, nes tai originalus tamsinimas ir jis leidziamasiki 30 %