Taksi

Taksi

Girdejau, kad Vilniuj pabrango taksi. Gal zinot kokios firmos veza pigiausiai? Koks tel.?

gera mintis as nors parasykit is patirties nes kartais sumoki sakykim 10 salyginiu pinigu kita karta 20

taksi 3. geriausia taxi 2

pigiausiai veza tris paras nemiegojes Vania, besigaivinantis degtinele uz vairo Cha cha kiek moki, priklauso nuo taxisto-dushmano igudziu maustyti zmones ir nuo tavi igudziu napsiduoti tokiems maustymams.

Pigiausiai pinigine prasme veza taksi firma “I MISHKELI” arba “UZH KAMPO”. Dar nebrangiu yra: “IKI STULPO”, “RIZIKA”, “DUOK BABKES”, “SESKIT PAVESIM”, “NEPAVYSI”. Yra ir tokia pavadinimu “KAMIKADZE” - labai pigi Cha cha

O negali kas nors normaliai atsakyti Piktas Labai jau smaisktus visi Ignoruoju

Pigiausias transportas - pėškobusas Taip Cha cha

dabar nera pigiausiu…visos, kurios veze po kazkiek centu dabar piverstos vezti po lita !!! yra tik brangesniu-Martonas-veza po 1.2Lt ar gal net brangiau…

As vazineju su 2755555. Anksciau pigiai vezdavo. Šian vakare isbandysiu kaip dabar Nekaltas

trulai naxaliavai veza, jei ant kontroles neuzsirauni Kanda

Vilniui levi taksi ir ruskiai kazkokie vezioja nu nx

Girdėjau, kad visi visi taxai ima 1km-1lt Pavargęs Piktas NežinauBrungu bliamba Baisu Veee

sakyk, o naktį irgi veža? Ir visur kur nori? Kietas

naktį reikia miegoti, o ne trulais važinėti Taip

Tai kad 1-1,30Lt visai normali kaina. Taip Už kelionę nuo senamiesčio iki miegamųjų rajonų ~10Lt išeitų (Na, jeigu ne į Fabijoniškių galą, ar į Naująją Vilnią . Cha cha)

portugalu sostineje visada viskas brangst anksciau Laimingas tikiuosi mane miestas tokiu pavyzdziu nepaseks Šypsena

Gerai Gerai Gerai Gerai Juokiasi

Man normalu buvo mokėt Martonui 1lt/km, kai važiuoji keturakiu MC. O kad dabar už tą pati litą, atvažiuoja 80’ triperis, ir galvoji ar dugnas neiškris bevažiuojant… tai ką aš žinau. Nekaltas

Žiūriu, ponulis gerai informuotas. Nekaltas Gerai Būtų visai įdomu plačiau sužinoti apie visuomeninio transporto padėtį Lisabonoje. Taip