Takas id3 - visa diena gretias internetas 45lt - ar imti?

Nerealiai prajuokino mane šitas ginčas dėl kilobaitų ir kilobitų Juokiasi Ką jau čia padarysi, jei IT klubo banginiai informatikos deja nesimokė ir matyt didžiųjų raidžių nuo mažųjų neskiria, ką jau kalbėti apie pačius sudėtinguosius žodžius kilobaitas ir kilobitas. Gudruoliai, šita tema turėtų būti išsemta, ir šiaip tikiuosi, kad nebeatsiras tokių, kuriems kb=kB Cha cha Nors visada kas nors nustebina. Cha cha Et tas sudėtingasis dydžių žymėjimas… Ir kvaili neišmanėliai užsispyrėliai… Laimingas ir tai daro gyvenimą smagesnį. Taip nors šiaip nervina dažnai tie, kurie įkyriai įrodinėja savo tiesą, nors yra neteisūs KandaO šiaip netas visą dieną man bent jau nebūtinas, bet jei negaila 19 LT, ir neatrodo, kad 8 KB/s per mažai, tai kodėl gi neturėti neriboto neto visą parą? Kietas

jo cia IT 'guru’s ginca padare… as pac tako id3 naudoju ir nemanau kad tau apsimoka moketi uz tas valandas 19 lt nes su tokiu greiciu tu nieko gero neprisiusi, o ypac dienos metu kai takas buna apkrautas… geriau jau jei labai reikia mokek uz parsiustus megus diena, labiau apsimokes, as pvz dienos metu naudoju ineta pastui forumams ir pan. o nuo 17 val jau galima ir ko nors paieskoti progu ar zaidimu kaip sakei. mano asmenine nuomone tai kad neapsimoka. p.s. kur tu cia ta pasiulyma radai nes kazkaip nepastebejau, numesk linka prasau.

linksmuoliai Cha cha

ir taip 5 kartus Cha cha Cha cha Cha chaseskis - dvejetas Šypsena)))))))))

ar KB/s, ar KBps, nėra skirtumo, tas slešas atitink p raidę (per). B didžioji - baitas, kuris yra lygus 8 bitams (b mažoji). Tikiuosi IT didžiajam “guru” paaiškinau

O gal galetum imest linka kur telecome aprasyta si paslauga, as naudojuos id3, bet tikrai gailiuos nes kai palygini id3 ir id2 greicius telekomo greicio matuokle tai id3 per pus atsilieka, o dabar dar padidino id2 duomenu skaiciu iki 6gb.

Bet uztat ftp greitis tai nesminga ir lieka 512/256 kas man labai patinka. reiks vasara jungtis px tas 19 lt. Mirkt

telecom.lt/lt/namams/internetas/planai/takas_id/takas_id3

pagalwojau, kad jei tokie greiciai. tai neimsiu as to takas id3, sh jis gaunas…

siulau pasiimti pats naudoju vakarais interis buna geras, ftp siuncia 3-4h filma 750mb is kitu leciau is vieno dar siunciaus dar leciau siuncia.

aš tai nežadu dar daugiau mokėti telekomui, tegu jis užsipi… ir taip daug moku. va, nes greičiai tai apverktini… 64/64 ką su tokiu padarysi? tik puslapius pavatinėsi ir tiek…

Tai ka bl paziurek tu i A0 plana ir ten isvis apsalsi cia skaityk visa diena sedi intere puti is ftp kas patinka ir moki 45 o ne 170 ar kiek ten uz a0 Kanda