taip/ne

pas bmw sildymas galima sakyti ištobulintas iki smulkmenu…kol šaltas variklis, pečiukas ant auto ant minimumo dirba, pasijungia webasta, kai pašyla sistema, tada pečiukas dirba kaip priklauso…su neveikiančia webasta prie minuso sanaudos iki 2litru dideja…webasta e39 pagrinde del greito pasiekimo darbines temperaturos.

Pas mane tai nepagaunu dar, pagal kokį Majų kalendorių įsijunginėja automatu. Nuo pulto - OK, per iDrive su taimeriu irgi okay. Bet kaip automatiškai - nesuprantu. Tik buvau vieną kartą “užuodęs”, kad įsijungus buvo. Cha cha

lyg turetu nuo +5 jungtis . va man idomu, nuo ko jungiasi veidrodeliu šildymas…kaop tas bbis mato prie +18, kad slapi veidrodeliai ir juos reikia dziovinti? Cha cha

vakar vakare pristojau prie tokio e90 facelifto is priekio, juodo. taip negalvodamas galvoju f10 stovi, t.y. naujas petakas. Paskui gryzau is parduotuves, oo ziuriu e90 fakliftas… amerikancas. ratai kokie r19 tokie cls style nu kaip ale bbs stiliaus, kaip pas mane ant e65 buvo r20, *bliamba* atrode eina namas kaip gerai… noreciau tokio… bet tik isvaizda… salone aisku jei dyzeli imsi bus nykuma, prabegas ir kt meshlas… p.s. nauji bemvai benzai leidziasi dujinami?

O veidrodžiai ne nuo galinio lango šildymo jungiasi? Cha cha

Auris, tikrai ne…stovi kazkur 3lygiu kažkoks sensorius…vasara svelniai šildo, žiema smarkiai ir jis pats zino kada kiek jungti.

auri, ant e39 50 laipsniu yra jau virs melynos skales padalos, ties pirmu bruksniuku.

F10 nuo 50 prasideda:dl.dropboxusercontent.com/u/9150902/IMG_0460.JPGBet ir tai, jaučiu, elektroniškai reikia žiūrėti, kiek ten iš tikro…

tamsink ta gala, graziau, cia bangos paniatkes tik kad gala kaimieciai tamsina sedanuose