taip/ne

ne

ne

Jei čia 325d, tai šio variklio didžiausias minusas man buvo garsas. Kažkoks jis man keistas buvo. Kol neparemapino į 530 parametrus. Tai ir garsas papiktėjo ir, atrodė, kad priekabą kas atkabino. Trauka žymiai pagerėjo iki pat sūkių galo. Jei tik apkatkė padaryta jai - tai rekomenduoju. Sumoki ten tuos pinigėlius, bet džiaugsmo daug gauni.

jo isidet soliarini stikla va cia tai jega ! nezinau pas mane soliarinis stiklas ,nejauciu jokio skirtumo nuo paprasto viduje sededamas ,gal net kartais nervina is vidaus tas nedidelis jo violetinimumas

Plius parkingo distanciniai ne visada veikia per jį. Cha cha

Nesuprantu, atrodo zmogus sugeba uzdirbt piniga, bet sumasto nesamone, det kazkoki sustra stikla Nekaltas

Ko jūs kritikuojat? Kiekvienas “savo ligom” sergam ir turim asmeninius prioritetus. Gal jis pabandė ir jam patiko kažkur, o gal jį veža mėlsvas anti-reflecto atspalvis. Va, man patinka laikrodžių stikliukai, kurie melsvai atspindi, iškart matosi - rimtas reikalas Cha cha Va, Panerai neturi to ir labai erzina Cha cha

siandien i europos pr kalna/ nuo jo su mergaite biski pramynem… Nu ir kaip po to nekalbet apie stereotipus…

as noriu pasikeist stikla…visi sako, kad durnas esu Cha cha gimtasis jis pas mane, bet jau nafyg panešiotas…tik nesudužes.

Dr., nedurniuok. Man ant E60, kai buferį dažė ir kapotą nuo akmenukų, tai irgi - tipo, za odno ir stiklą pakeisim OEM ant tos pačios frančizės. Po pakeitimo - du iš dviejų akmenų į stikla = įskilimai. Va taip va. Kažkokie jie “silpni” tie ne iš gamyklos. Ir čia ne man vienam taip.

gal kam - autogidas.lt/ferrari-kitas-f1-f300-po-michaelu–coupe-1998- 0125541484.html ? Gerai

Visai gerai atrodo Gerai. Ne dyzelis tikiuosi? Šypsena

Kalbant apie stiklus - mano priekinis po beveik 3 metų - susibraižęs kaip reikalas. Manau tai pasekmė statoilo plovyklų beigi rytinio ledo gramdymo. Auri - o kaip veikia tas webasto? Ta prasme jis tik aušinimo skystį pašildo, ar ir saloną pečiukas šildo? Pastebėjau, kad papildomas salono šildytuvas (veikia esant užvestam varikliui) pradėjo garsiai zysti. Kažkaip jau nebėra motyvacijos rūpintis taisymu Cha cha

LS, kiek išbandžiau, tai pirmiausiai užšildo saloną. Nukreipia daug karšto oro į saloną. Bet principas - šildo aušinimo skystį. Nežinau, gal yra koks “mažas ratas”, kuris yra nukreipimui į saloną, o po to persijungia į didesnį? Nežinau. Realiai - 5 min. veikimo, salonas karštas, bet užvedi - rodyklė aušinimo dar nepakilus aukščiau 50 (nuo tiek skalė prasideda), pradedi važiuoti, kol iš parkingo išvažiuoji, jau kyla aukščiau.

Auris - tai išeina, kad veikia pečiukas. Štai ką radau protingų vakariečių forume: My dealer told me to be sure to drive for atleast 30 mins after using it to recharge battery, so it is not adviced to use it before short drives. Do not use inside garage due to exhaust.

parkinge ir dar webasta naudoti ? Nekaltas

fatun, pabandymui. Aš šiaip šilumą mėgstu. Cha cha

LS, tos “webastos” buvo visuose E39 standartiškai ir jokių problemų nebuvo. Tiesa, jos įsijugdavo važiuojant, jei reikėdavo, bet veikdavo ir sustojus - dar kurį laiką sukdavosi. Nebuvo problemų su energija… Plius, dabar spėju, viskas paskaičiuota ir tau automobilis tikrai “pasakys”, jei “batareikos” neužtenka. Cha chaPečiukas tikrai veikia, pučia karštą orą į langus. Tame ir esmė, kad aš žiemą sėdžiu ofise, su distanciju įjungiu ir ateinu į šiltą atitirpusią mašiną. Cha cha

Paskaičiau įdomumo dėlei škodos manuale, tai ten rašo, kad jei webasto buvo naudojama kelis kartus ‘over short period of time’, tada reikia nuvažiuoti ‘few kilometers’ ŠypsenaIr jei baterijos neužtenka, webasto neįsijungs.

tamsinti langai Blogai