Tai jums ne TAI!

Tai jums ne TAI! Cha cha

Ko tik neišgirsi iš mūsų žilų dėstytojų liūdnose paskaitose! Jų perlai eilinį kartą pralinksmina labiau negu bet koks anekdotas… * Propilo spirito gerti negalima, todėl jo formulės neužsirašinėsim. * Įrašas dienyne: “Atėjo į kūno kultūros paskaitą be apatinių”. * Rytoj aš netikėtai duosiu jums parašyt kontrolinį. * Jūs man meluojate, studente, bet aš tikiu jumis. * Skrenda N lėktuvų, ne, N per mažai - K, ir abu reaktyviniai! * Žemėlapyje būstinė pažymėta trikampės spalvos vėliava. * Kad įsivaizduotumėt, paimkime dvi įsivaizduojamas šalis: Ameriką ir Britaniją. * Norite - ateikite, norite - ne. Bet paskaitose kad būtumėt! * Slėptuvė uždengta tinklu, kad bomba nežinotų, kur krenta. * Pasistatys viršutiniame dešiniajame salės kampe. * Jei aš suklysiu, tai jūs mane užsičiaupę pataisykite. * Kad jum nebūtų ką veikt, paimkite ir paspręskite uždavinius. * Čia ir taip tvanku, o dar jūs rėkiate! * Įrašas dienyne: “Bėgiojo per kūno kultūros paskaitą!” * Ko jūs, studente, tokį neapvalų kvadratą nupiešėte? Ką jūs pusryčiam valgėte? * -Studente, jūs ką, iš tikrųjų toks protingas? -Kas, aš? -Tai negi aš!

Kelios neblogos mintys yra Cha cha

geri “perliukai”! Cha cha

Neblogai čia Juokiasi

Cha cha

Mirkt

asiū, kad skaitote… Drovus

Perliukai labai pralinksmina… Ypac per pamokas ar paskaitas… Cha cha

Gerai Juokiasi

Geri Cha cha Prisiminiau, kaip lietuvių kalbos mokytoja sakinius diktavo “…viršų kalnūnės…” Juokiasi

Perlų perlai Juokiasi

Skrenda N lėktuvų, ne, N per mažai - K, ir abu reaktyviniai! sitas man geriausias Gerai Cha cha

Juokiasi Juokiasi Cha cha

neblogai, yra juokingu Šypsena kartais ir mano mokytojos taip nusisneka Šypsena

Šypsena

Gerai

Pas mus tokiu neskaldo Ne

Juokiasi Gerai

Yra neblogu Cha cha