Tai jamat, dalyviai?:)

dcg9f0kpzudgk.cloudfront.net/23226-7346-400x400.jpg Yozas, daugiau detaliu Valio Valio Valio

Yožas, aš tave įterpiau quattrei kaip pvz reitingams aukštyn, tipo normalus pseudo enteliagients Cha cha tai aCiprašaų, jei sugalvojai, kad tave kaimiečiams priskyriau Cha cha P.s aik nkj taip tau ir reik su tuo litriniu kibiru Be be be Valio

Ryba, cia, kad nereiktu ‘pasakokintis’ img5.diena.lt/sites/default/files/styles/didele-pradzioje/publi c/sites/default/files/test/1__161bdc.jpg?itok=xCJ0RP59 megsti snipinet, prasisnipinek su kokiu busu ten ta 1.9tdi buvo sukerge, nes man tai kazkaip neidomu. Cha cha

doktarinskai, kur dingai? Šypsena

Dukra šalia sėdėjo ir JuokiasiBandžiau teisintis, kad litražas kartais skiriasi, bet… Ai Angelas

Bidla, jauti, mes čia dubake šalam ( nors man daug geriau taip, nei ±0 pliurzė), o ispanuos kur būnu šian +19 Užsispyręs Užsispyręs Cha cha

Yožas, jau vaikai nuo dukros jaunuosius patinus su lamos šukuosenom? Cha cha

Algirdosikai, žinok nesedziu ir nerefresinu bangos, kebulas gyvas, priekines dureles svarios, kapotas svarus, bagazine mano akimis baisi, egzpertai turgaus sako, kad dar px, bet dangti keisiu jauciu. Siaip neisijausk su savo kampuotu i role, kaina normali, studentas nupirks Taip

Ai, berods pravažiavau pro ata nepagaunamojo troba ir antram aukšte ant lango 'parduodama 49kvm 10500€ Nekaltas ar maišau?

as uzvakar pilna ta zodzio prasme vos nenumiriau. Užsispyręs Juokiasi Juokiasi Juokiasi trecia ketvirta ryto tikru tikriausiam miske bludyjau. Juokiasi Angelas po to islindes taxa kvieciau, nevaziavo jie tuo adresu, tai benderiu padjezduose sildziausi. Juokiasi Juokiasi Juokiasi ble, odnako Ufff, taip nevaikiskai Apsvaigęs kaij db primetu. Juokiasi

a pirkai sau cia? Šypsena

ubagss, ta pati chata, tik ten jau savininkai keliskart pasikeitę. P.S. Instaliavau dukrai AntiLamaBazar v1.0 Kietas

O aš dieną panevežio raj laukuos Cha cha išlipus pzdc tas vėjas per laukus ledinis, važiuojant per apledėjusį kelią tuščią tuščią ir taip balta plynė visur, o per kelią verčias sniegas… įsivaizdavau kaip kokiam sibire ęsciu Cha cha bet nesušalau Be be be

As sian shikniu su sena q7 3.0tdi ant aplinkelio draskiau,pz kaip ardesi,ir is eugos is toliau bande ir tt,nu niekaip Cha cha

ubagss, tai tu prasinešk kitą kartą

L.retai būnu ežiamiesčio pusėj… ir kiek būnu, tiek realybė kala depresiškai ant kiek viskas nusivarę klestinčioj tėvynėj… nu bet yr ir pliusų- kol tikomės, stovėjom, žiūrėjom ta cupra nesamone kubo parkinge priešais tą didčlį monolitą- nu nemažai tetų iš/į pardą, auto… tokių gan vartojamų ir vienišų, bo žiūri moteriškai kas čia do svetimas ar kaip cĘ Cha cha na, kiek teisybės apie jųjų mąstymą nežinau, bet man jungėsi byškių bledūniškos mintys Valio

UAB Juokiasi optimistas. Cha chao tu neprimeti, kad tas mastymas sukosi,- ojoi, kas ce dabar, ar viskas cia taip turi buti, gal policijai pasukt, ir pan. Cha cha

Gal Juokiasi bet aš pripratęs galvot apie save, kad dą jaunOlis ir vartojamas moteriškai pusei kaip būdavo kažkada Juokiasi

nakčio, tetos ant Panevėžio byšk paprastiasnės Mirkt

Algidrokai, blia klausimukai tavo Cha cha pirkau nx zmonai i lidla 230metru vaziuot, kad man tefteliu nupirkt Cha cha