Tai jamat, dalyviai?:)

Gal ne, bo tas per senas sasyskas čilint apie nieką Cha cha tam lėkt vis galvoj Taip tai žiedas, tsi dragė, tai slalomai greitesni, tai db megėjų ralis Cha cha nu dėl žmogo vysks gerai Taip negerai, kad aš nesuprantu to seato, kuris savo laikmečiui tipo l.pzdc buvo, gavo ten nominacijų hot hatch ir pan. O čia tik nupiginta, nuimta nuo konvejerio sena audi spOginė Ufff

kad bent 1.8t kokia modifikacija butu tas seat,o cia tdi Cha cha Klastaautoscout24.com/offers/seat-leon-1-8-turbo-cupra-r-gasolin e-black-1a132660-bd00-0d61-e053-e350040a00e3?cldtidx=10

Veee Nežinau

va butent, as ta ir turejau omeny, kad tas 1.9 tdi, tai jam vycio, registratoriaus truksta, ir i fiestas avtamavilistu sasysku kept, kur uz lekima nebent pilietiskai sudrausmintu viens kita per 112. nu kaip atmaza ir pretenzijas i lekima, galima butu ta dusaujancia nesamone sumontuot po kapotu.

Tdi, tai jau skiau, kad būtent dėl klasių paskirstymo tam megėjų raliuje. Bet jis ir anksčiau svaigo apie tas cupras… benzai cuprų yr tie patys spuoginiai kaip mano 132kw ir s3 155kw, dar ten kažkoks iš vw paimtas vr6 2.8… Esamas estrelintas ~140kw, yspūdis valit Taip bet pažiūri spidan ir tę tik koks 110 Cha cha visad žvengiau iš tų saliarkinių vw valit Cha cha nu bet iš esmės valit Taip Cha cha

Sian nupirkau 525d 02m ant de numeriu, salonas skuduras, storkes, bagazines pakirmijusi nedaug, dazosi 0roekinis sparnas ir bamperis. 1150€. Tai as nezinau ar sitas krakadylas jau ten pzdiec gera kaina?

Bmw benzininis katalitikas ****s, ten gal 60-80€, va dyzelis-kitas reikalas.

doktarai, rida ir stovis Šypsena

db girdejot, aina link to, kad jei suuos, kad pildet deklaracija, avtomatom reiks TA per nauja eit, mol ar po ivykio saugi explotuot Apkabinimas Cha cha

Nu kaip, bidla… aš ir benzinistas, bet čiupines ir rimtų 1.9tdi, kur jau valit yra valit Cha cha bet taip bombint jau reik byškių burt gausiai… o čipinti valit yr Cha cha mano akimis. Čia kaip kad su tuo pačiu ovidijum, kai pardavė spogą mums ir nusipirko tą a4 2ltr ir estrelino nuo 125kw berods. Sėdint toj tdi audi nu valit nu, o sėdint spOge nu gaal ir valit. Sustojom ant dragės ir spOgas lėtai, bet užtikrintai lenkė tą valit saliarką ir viskas ant aukštų rpm…

tas 1.9 valinimas, tai kaij gaidziui duot bibi ciulpt- gali ji ir snegurocka aprengt, ir isdazyt, kasas priaugint, bet tai vistiek tau bibi pidoras ciulps, o jei dar pradesi, kad a bled, nu ir kas, pidoras bet tiuningovas- zajabys bled ciulpia, tai dar ir pats busi pidoras.

Juokiasi sutinku Taip bet kaip jau sakiau- čiupines ir valit tedey. Tai čia gaunas toks kažkoks kaip tailando shemale brangi, kur jei per klaidą ir sugulsi, tai svarbu po to niekam nepasakot Cha cha prisiminiau bangos seną bajerį- ką darytum, jei užsišoktum ant geros shemale… kažkas skėlė- svarbu po to neišsipasakot Cha cha

Algirdekas, variklis šniokšč, trauka ok, rida ok Taip

kokia rida? kaip supuvus, normaliai ar labai jau? Mirkt

man teke vaziuot su kartingu pravaziuot, kur kadais palangos gonkese dalyvaves. tai ten 1.9tdi ir caravelle hibridas. forsunkes, turbina, siurblys nuo busiko. Juokiasi nu ir programa. svorio ner, galios, kaip ir daug, bet xuy znajet… Juokiasi tas variklis kokiai vodokackei, ar elektrinei, motorlaiviui, lektuvui. Taip Gerai bet ne masinai, kad su juo lakstyt.

Kažką čia privėlei, bo vw 1.9tdi visų kilovatų beveik (tie kur 110 kažkokie viduriais skirias), yra vienodi geležu… nors aš nieko nežinau, bo neįdomu apie anuos, tai gal ir klystu, bet ar karavelėj ar pasate ar škodoj anie tie patys Nekaltas

cia lyg 10 metu ivykiai jau, nelabai pamenu. Cha cha ar tai nuo transporterio forsunkes didesnio pralaidumo ir kitkas ten sumesta buvo. pamenu sake, kad labai ukiskai ten padaryta buvo. Cha cha

yo!žą šiandien Moteris su apynauje A8 atpiso UfffReik čipOt, nebegaliu kentėt Užsispyręs

paskos is serijos "kuro siurblys iš tesla s " Cha cha

mindosas lyg ratu ieskojo autoplius.lt/skelbimai/bmw-lengvojo-lydinio-r18-6774185.html?_ ga=2.46743335.1613928152.1519765440-1144054748.1518260400