TA :(


TA :frowning:

krc, nepraeinu TA, tipo kėbulas pavargęs, parudyję arkos galinės ir bamperiai poroj vietoj paskilinėję. Kas pažįsta ką Panevėžy ir nori padėt šitą reikaliuką sutvarkyt? Cha cha Kažkaip be pažįnčių nedrąsu siūlyt pinigų :confused:

jei jau nepraleidžia, tai kažin ar ten tik parūdiję ir paskilinėje… Cha cha

kad, rodos, nebekreip demesio i isvaizda… t.y. tokius dalykus, kuriuos paminejai Nekaltas

nu px, esmė kad tik kėbuliniai dalykai ir tikrai nėra kiaurai prapuvę ar kažką Nustebęs Aš ir galovjau, kad nekreipia. O prisipyso ir nieko negaliu padaryt :confused:

arba gal kas matė ant arkų plasmasių tų pirkt kažkur? astrai f

bulka nx be trukumu. TA iki 2015 10 30 Gerai

Nuo 2013 metų kovo 1 dienos atliekant techninę apžiūrą atsiranda keletą pakeitimų: - nebus laikomi trūkumais transporto priemonės pažeidimai, kurie nėra svarbūs eismo bei pėsčiųjų saugumui ir susiję su transporto priemonės estetine išvaizda: paviršiaus korozija, dažų dangos pažeidimai, nedideli įlenkimai ir panašiai.

babuinas be trūkūmų ir px. iš lempos nuvažiavau ir px

va ka man jie pažymėjo: DT 6.1.4 a) Buferiai, šoninė apsauga ir galinė apsauga nuo palindimo po trasporto priemone. Sudedamoji dalis atsipalaidavusi, nepatikimai pritvirtinta ar turi pažeidimų ir dėl to užkliudžius arba susidurūs galima susižaloti. DT. 6.2.1 d)Kabina ir kėbulas. Netinkamas remontas arba konstrukcijos pakitimas. (užklijavau skilusią bamperio vietą ~4cm su medžiagine lipne juosta Cha cha)

tu geriau duok vizualine info, kaip ten IŠ TIKRO atrodo Mirkt

Juokiasi

neturiu kaip dabar pafotkint Nekaltas

pc issinesk i lauka ir su pc camera puft ir yra fotke Kietas

CDTI, ne pas visus ant pc kameros yra Cha cha

Cha cha isdurei su atsuktuvu ? Cha cha

kad nelabai čia yra ką durt Cha cha linuxsoft.cz/img/oc/lat_110l2.jpg

Cha cha Taip

Imanoma.pervesk man 100lt i sask ir lauk ryte vel prie TA centro.varyk drasiai,jei pervesi pinigelius turetum praeit

tai pirma punkta istaisyk manau ir antro nebeliks