T.A.T.U.

All the things she said…are running thru my head…lalalalala
They not gonna get us…they dont understand us…lialalalal

hahah vienas biciulis ka tik man parase …zinai ka?? noreciau kad tu butum viena is TATU girls…hhha hmm ka jis turejo omeni?Nekaltas

[quote]Curlygirl rašė:
As tik apsimetineju Cha cha Tiesiog nesinoretu savo darze gaudyti šaižius zodzius. Ka jau ka, o astriai kalbeti tu sugebi! Gerai
[/quote]

Bet švelniai irgi…MirktTaip

Lucky SHE…

[quote]Curlygirl rašė:
Lucky SHE…
[/quote]

TūsasDrovus

ar tu tuom tikraj tiki? kad JLo uzlipo ant Beno del to kad jis zwaigzdute?

taip as ne tik tikiu bet zinauŠypsena

va bl 9 is 10 ilgeu pagywenus anapus balos pasidaro kaip tau… jus ne tai kad aklaj tikit, bet jus pradedat ZINOTI…

jos labaij fe BaisuBaisu

Be rysio voobse… ju meistriskuma ir profesionalizma parode eurovizija… tiesa pasakius jie neverti net 3 vietos…sios grupes pvz irodo kad is sudo galima padaryti grupe tik reikia daug pinigu ir pan.

TATU Gerai O kad ishshaukianciai atrodo nepavydekit mergos, ak, jus mergos…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu va ka tik vel maciau jas dainuojant…hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm…
da
ina gera , istikruju man patinka…bet

labanaktisŠypsena

Ju nepateisinu, o tuo labiau man jos nepatinka, taciau butent tais skandalais ir isgarsejo. Be to, neturi jos gero menedzerioNeBlogai

Tai yra sou, ir jis privalomas, norint isgarseti ir islikti sou pasaulyje Mirkt

Alusuz blogus menedzerius gebancius prasukti totalias nevykeles???

gal kas nors gali paaiskint kaip jos pakilo jie ju vadybininkas blogaz???

JOs tikraj graziai dajnuoja! Taip O kad lezbes yaj jos cia tajp tik ant scenos… Liežuvis

Turetu buti sunku but lezbem ant scenos ir ne lezbem kitur… Turi laizytis, glamonetis su pana pries milijonus ziurovu, kuri taves sexualiai netraukia, nes esi heterosexuali… Vargses mergaites - tokios aukos del sou! Cha cha

VeeeVeee

Dar karta kartoju- nei jos zvaigzdes, nei jos butu tokios populiarios, jei ne prodiuseriai-tie stori turtingi vyrukai, kurie kala pinigus pasinaudodami mazomis mergaitemis.
Jos net balso gero neturi. Gyvas irodymas-Eurovizijos pasirodymasCha cha