T.A.T.U.

aga sutinku su tavim…bet kai kuriem prodiuseriai padaro slove is nulio…tai yra ( tu nesi joks daininikas, balso neturi, klausos neturi…) …o kai kurie jau kazka dare savo gyvenime, o po to prodiuseriai suranda ir padaro dideli pliusa…( nes pasakyciau is pink komandos(jie buvo tryse) is pradziu atrinko ja…pacia negraziausia…bet pacia perspektyviausia, buvo tai atlantojŠypsena

na as jau ne tokia ir jaunute hahahMirkt

J.Lo?!Pavargęs O tu zinai, kad apie ja kalba ne is gerosios puses?Juokiasi Vien ko verti jos kaprizai, kai atvaziuoja kur nors koncertuoti, o dar tas, kad vezasi 2-3 kosmetologus, kad priziuretu jos antakius…Juokiasi Nepamirskim ir santuokos sutarties, kuria ji sukure Aflekui…PavargęsBaisu Ispuikus ozka!

tai pakelkim Alus uz JAV ziniasklaida - objektyveusia ziniasklaida pasaulyje. ar zinaj kiek PR’istu dirba pas bele kokia zvaigzdute, kurie saugo kad visuomene isgirstu tik tai ka ji turi isgirsti???

Wag The Dog

o TATUskes tai…viena turi balsa…kita tik jos partnere lovoj…

tai pakelkim Alus uz JAV ziniasklaida - objektyveusia ziniasklaida pasaulyje. ar zinaj kiek PR’istu dirba pas bele kokia zvaigzdute, kurie saugo kad visuomene isgirstu tik tai ka ji turi isgirsti???

[/quote]

Alus tikrai nesakau kad objektyviausia…bet pakankamai tikroviskesneŠypsena nes tu gi pats zinai kad kol is europos daeina iki musu zinios…jos biski ten jau pakryptos i visas puses…o kai is USA i Europa…atsitinka tas patsLiežuvis

Nx…Kokios dainininkes, kokios dar meiluzes?! Prodiuseriai gerai bapkes kala ir "vaikus" ishnaudojaPiktas
Rezisura tai ir viskas

O girdejai paskutini pletka, kad ta juoda is TATU, Julia berods, gyvena su Kirkorovu…Cha cha

[quote]KISSI rašė:

na as jau ne tokia ir jaunute hahahMirkt
[/quote]

Kūdikis…MirktCha cha

Šypsena dar neteko girdet…bet jau zinauŠypsena

Kūdikis…MirktCha cha

[/quote]

jo tiesiog KIDA…Mirkt

Ale tai negi taip matosi?ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

[/quote]

Eeee dar niekas nuo mano "rankos" neverke Cha cha, tad ir tu nezliumbk! As niekam nesakysiu Cha cha

As taip atrodyciau, irgi ispuikus ozka buciau ypac pries tas, kuriu figuryte toli grazu nenesa iki JLo Cha cha

Juokiasi

o siaip istikruju man cia patinka, gali kai ko net ir suzinot, net galesi ir patiketŠypsena o siaip vistiek visko gali butŠypsena

J.Lo grazi…bet gudriŠypsena vat buvo metas…kai tik atsisuke slovele nuo jos , kaip jinai bac prie Afflecko prilipo, pamirksejo jam graziomis akitemis o jis ir iklimpo…o tuo pat metu po Pearl Harboro jis tapo labai populiarus…o J.Lo tik tereikejo suktys aplink kameras…o dar su kuo…su paciu Afflecku…na vel kilo skandalas…agentai prodiuseriai iskart aha…reikia vel atkreipt demesi i ja…vat irgi lengva kaip ania?

[quote]Curlygirl rašė:
<…>As niekam nesakysiu Cha cha
[/quote]

Ačiū!Gėlė Tu tikra draugė.TaipCha cha

va dar klausymas…KAS NORETU TAPT ZVAIGZDE??Šypsena

As ir esu zvaigzde, bent jau namuose, tai tiksliai.

Siaip man labai patinka Grupa KraskiBučkisBučkisBučkisŠirdis

Mirkt

pesenka pro brata…Šypsena jo o kaip del Viagros ir Total???Cha cha

As tik apsimetineju Cha cha Tiesiog nesinoretu savo darze gaudyti šaižius zodzius. Ka jau ka, o astriai kalbeti tu sugebi! Gerai