System Shock 2


System Shock 2

Kadangi tik penktadienį pradėjau žaisti šį žaidimą (GOG versija plius pridėtos kiek geresnės tekstūros iš shtupmod.net/), tai galiu pasakyti tik vieną - visi Bioshokai, tėra tik šio žaidimo šešėlis. Cha cha DeusEx pirmasis dar galėtu į jį lygiuotis. Galėčiau tik prie vienintelio dalyko prisikabinti - per daug dažnai respawninasi priešai. Visa kitą - liuksiška. Net ir atrodo jis visai padoriai, kaip tokių metų žaidimui. P.S. Nuotrauka ne mano, nes dar negrįžau namo, bet GOG versija, palaiko widescreeną ir nelūžinėja. Pražaidžiau nuo penktadienio beveik 9 valandas. Girtas

Priešų respawn galima (ir reikėtų) sumažinti failiuką vieną modifikavus, ir žaisti ant Hard. Žaidimas puikus. Atmosfera, garsai. Gerai

Va būtent, kad sumažinus respawną (pvz. palikti tik po atliktų tam tikrų svarbių žingsnių žaidime), galima būtu kad ir ant sunkiausio lygio žaist (koks ten jis yra nepamenu, sunkesnis nei hard). Nes dabar tai biesina, kai vos ne už kas antrų durų vis atsirandinėja ir atsirandinėja priešai. Cha cha

O ką aš sakiau kad superinis žaidimas? Beje, tas tekstūrų pakas jau buvo instaliuotas, ar tu jį siunteisi. Nes man su Steam versija nieko gero nesigavo. Liūdnas Norėtūsi prisėsti, bet jam reikia daug laiko, o dabar kaiptik KOTOR2 įveikinėju po truputuką.

Su GOG versija, tai jį reikia “instaliuoti”. O tas instaliavimas, tai tiesiog išpakavimas šakniniame SS2 kataloge ir tiek. Su steam versija manau galima eksperimentą padaryti ir atlikti tą patį. Tik kažkur steam kataloge susirasti kur nukištas ss2. Cha chaO kas dėl laiko, tai būtent dėl SS2 kaltės, draugui prižadėtas programėlės kūrimas buvo suspenduotas visą savaitgalį. Cha cha Teks dabar naktimis atarti, kad bent kažkiek pribaigti iki ketvirtadienio. Girtas

Jau antras išėjo Apakęs blyn kai metai bėga…

Blakis, tik dabar nustojai gerti?