Symbian telefonai ir GPS navigacija

tomtom6 gavnoBlogai 5 dar neblogas…

o kuo 6 blogai ? mapai nuo 5to tomtomo tinka. navigacija veikia tiksliai. valdymas lengvas ir patogus…

tikrai vagishiau už 27 lt gali instaliuot?karoče aš nlb ikertu to GPS veikimo principa.gal paaiškintumėt ką?

kad tinka aš puikiai žinau. Bet ne visi tą žino+ 6 žemėlapius teko bandyti?> Su 5 priemiestis vilniaus mane nuvylė taip pat, nekalbu apie 6 kur vape tik laukus rodo. Kalbu apie visokius rajonus kaip salininkai, rudamina ir etc.

Teko. vazinejau po vilniu pagal namu numeracija - veikia. o priemiesciams 5 versija veikia (bent jau kauno) puikiai.

Dabar va siunciuos route66 lietuviskus zemelapius, idomu kaip ten. Gal teko bandyt ?

O tu GPS imtuva turi ? Šypsena

O kokia tvao zemelapiu su adresais versija?! :confused: kazkaip mano turimuose tik pgl sankryzas duoda Liūdnas (man rodos kazkiekten.608 versija)
Route66 turiu, bet kazkaip tingiu instaliuotis, nes siuo metu kaip ir niekur vaziuot nereik Nekaltas

TomTom 6 20061229_Cen_Eur_plus_major_roads_of_WE

gal pasufliruotum kur gavai? torrentz.com nieko nerodo Liūdnas

ka tik radau pora siu faili eMulei po 381.74MB tik vienas ziuriu dar nepilnas, bandysim siustis

na gps imtuva isigyčiau.o koxs tinka Nokia N-70 gps imtuvas ir kokia jo kaina butu?

tinka manau bet koks Bluetooth GPS imtuvas, o kaina ~280lt buna ir pigiau biski

Gerai chebra!Kas galit man suvairuot GPS’ą ir instaliuot softą?O jei būčiau kokiame kaime?Pvz Šiaulių raj ir kuriame nors kaime?Ar rodytu kur tipo randuosi?

parsisiunciau si ziemelapi Central Europe Plus Major Roads of WE v660.1212 444MB uzima, ir tikrai yra paieska pagal namo numeri, bet yra vienas bet Cha cha is lietuvos kaip ir visuose TomTom6 ziemelapiose yra tik Vilnius Cha cha bet vistiek Gerai kad paieska pagal numeracija veikia… visdelto Lietuvai geriau uz Eastern Europe v608 nuo TomTom5 nieko ner TomTomui

tai ka, vilniu pagerino, o visur kitus blogesnis pasidare zemelapi?! :confused:

Evil, nerealus dalykas yra gps telefone Mirkt