Symbian telefonai ir GPS navigacija

pas mane tomtom5 ir ziemelapio folderije yra 12failu o ne vienas DAT failas, ta folderi ikeli i pagrindinia kortos direktorija

Na čia šiaip pastebėjimas, kad programos perkamos, o ne siunčiamosŠypsena bet jai tau GPS reik, tai geriau rekomenduoju įsigyti iškarto skirtą mašinai, kad prilipdai prie stiklo ir valio, nes dabar tau reiks ir GPS atskiro ir sugalvoti, kaip pajungti abu prietaisus į maitinimą pastovų (juk telefonas greit išskraus pastoviai rodydamas) ir t.t.

Be to kiek teko girdėti, tai tas kur pilnai LT žemėlapius palaiko skirtas tik mašinom ir nėra jokios versijos kompui ar delninukui, užkrito kaip vadinasLiūdnas kai prisiminsiu parašysiu

pasufleruosiu: Garmin jie vadinasi…
nusipirkt lietuvoje www.fedingas.lt

o tai kam automobiliniai pakrovejai skirti? as nesenai pradejau naudot ant symbian gps, tai tikrai labai gerai.

as nesiskundziu ir telefone turedamas, jog yra pakrovejai is prikurkes, ir GPS imtuve komplekte buvo automobilinis pakrovejas, taip kad cia tikrai neproblema o ir mobilumas, telefonas visada salia o GPS "degtuku dezute" rasi jau i kokia kisene ar tase isimest… bet cia mano nuomone

P.S CelebreX ar tiko tas garsas kuri tau nusiunciau? rus Anna buvo, neapsirikau?

nu va, turiu jau telefona, dabar tik laukiu korteles ir bandysiu naviguotis Cha cha
beje, gal kas esat uzmate tomtom versija su tiksliu vilniaus zemelapiu kur yra net tik gatves bet ir tikrlus adresai? Mirkt

na atskirai miestu nebuvau mates tuo labiau LT, yra visa salis, pvz tas kur lietuva yra tai ten net i Maskva davaziuot gali Šypsena

ne, nu gali buti nors ir visas pasaulis, svarbu kad vilniuje pagal adresa butu galima varyt o ne tik pagal sankryzas Mirkt

nemaciau… tik pagal gatve, ar sankrizas maciau

OT:aš jau namie, jei nori atvažiuok į svečiusCha cha
duosiu dovanėlę

gal kas esat uzmate kokia paprastute programele, kuri tiesiog prisijungtu prie GPS’o ir viska ka tiesiog varytu i faila, be jokiu pakeitimu ir navarotu. Nieko negaliu rasti, o paciam rasytis irgi nesinori, nes del tokio niekelio visai nemazai reikia pavargti darant ta pirma karta.

tai čia turėtų būti tai, kai nereikia symbian telefono, o tiesiog ir be jo veikiaNekaltas

kazkaip nesupratau tavo sakinio… Nekaltas

Gal kas turit zemelapiu arba nuorodu i juos su Europos valstybemis/miestais? Pasidalinkite, plz Drovus
Beje, ar verta imti ta Nokia GPS LD-3W is mobili.lt (uz 295 Lt), ar uz ta kaina yra kas nors geriau? Nes galvoju pavasari vaziuot masina su draugais po Europa, tai toks dalykas turbut praverstu (turiu E50), bet gal geriau pirkti ar nuomotis koki specialu irengini (tiesa, tie Garmin labai jau brangus)?
Aciu uz pagelba Šypsena

ieškokis TomTomo bus geriausiai. O ir kainuoja nedaug,30Lt., pats nelabai gal mokesi ir įsirašyti

Kas 30 LT kainuoja ? Šypsena

instaliavimas, daro žmonės po tiek kas tuo užsiima

o kas man galėtu instaliuot softą i Nokia N-70?

as uz 27 galiu ! Cha cha

turiu toki, bet tik vilnius su adresais ir magistrales.
central europe plus major roads we vadinasi.