Švyturio šalies kampelyje


Švyturio šalies kampelyje

Kur čia fotografuota?

Ventė? Nekaltas

Ventes ragas DateTimeDigitized - 2004:04:02 15:15:07 ShutterSpeedValue - 1/350 seconds ApertureValue - F 8.00 ExposureBiasValue - -1.00 MeteringMode - Multi-segment FocalLength - 67 mm Easy shooting mode - Manual ISO Value - 100 Focal length - 55 - 200 mm

Atrodo lyg butu piesta. Koks nors filtras?..

Buvo puiku Gerai Taip

suds ir nieks> su fotoshopu uzdetas tik USM ant dangaus Šypsenao tu turbut pamirsai kad daugelis tikru fotomenininku kurie sedi tamsoj savo voniose/studijose ir pan, daro korekcijas ryskinant juostas/fotkes, piesdami aant juosteliu it t.t. Nekaltastaip kad atsipalaidok Mirktp.s. ir buk vyras, rasyk savo niku Šypsena

oho kaip uztaikei {:

gražiai. patiko

Žvaigždė Žvaigždė

Quest2K… labai noreciau dideles fotkes. Cia musu radistai dirba per shvyturiu dienas. O tavo fotke zymiai geriau padaryta nei kad musishkiu Ar galetum atitarabanint man i e-mail dideli image?

labai gera fotke, man ji labai patiko Šypsena

Grazus kadras, man patiko sis darbas ŠypsenaLiuks Gerai

aciu visiems Šypsena

Gerai atrodo Gerai

…kazkaip sustabdet,privertet susimastyti, minciu begales, bet pasakyta tik si: akis patrauke antras planas kaireje foto puseje, gan idomus objektas objekte, mano krastui nepriprastas ir gan israiskingas…

7 prisimenu dar buvau mazas peckelis reiveris ir markeriu ten kazkur pripeckelojau “hardcore”, “cia buvau as”, rave is cool" Juokiasiai rekomenduoju

Gerai parinktas kampas na ir labai vykes dangus. Truputi ryskumo daugiau noretusi, svyturys lyg griuva truputi. Rek.

Grazu… 8

axy@ Tai paskui ir nesigauna nuotraukas… Juokiasi