Sviezios -savo


Sviezios -savo

Mano mamos kaime tokį patiekalą vadina pumačka.

Pumacka tai be mesos tada ir tarkuotos!, o cia spirgai yr ir bulbos sviezios cielos virtos Mirkt Cha cha Niam niam** mesusifokusavo su telefu Cha cha

fui kakaja gadost Veee šviežias bulbas reikia su sviestu valgyt storai tepant ir kandant Taip

sviezios bulbos su spirgiais skanu, tik ne tokio dydzio skvarkes turetu but, su sviestu irgi gerai Niam niam Taip

su spirgais valgęs pora syk tik, buvo gerai, bet bulbikės buvo tokios mažiukės mažiukės, o ir spirgai tikri kaimiški Gerai vakar pasėmiau lavkėj baltupių šviežių bulbų 0,9 pinigo už kg, sudyto svieto, kepyro, blt pritinau tiek, kad paskum tik kriuksėt beliko iš laimės Cha cha ryte pusryčių dar nereikėjo Juokiasi

Ka jus dzukai piz*** suprantat Juokiasi Juokiasi

Be avokadu Blogai

tai cia tiesiog virtos bulves su spirgiais? Neteko net girdeti apie toki patiekala, bet butuidomu paragaut Šypsena

man tai cia viskas laabai Gerai

jovalas…

Kefyro truksta

kefyro jo, ir koikes porai trejetai valandu Miegantis Juokiasi nes as tai invalidas po tokio maisto. Juokiasi

tai jo,minimum 3val Miegantis kaip kiti eina art po tokiu pietu tai bbi zino Apsvaigęs

su skrandziais bedu turit Cha cha iskart dirbt eit negerai, pagulet beje irgi, reiktu koki pusvalandi siaip pasedet Cha cha

mano skrandis kaip girnos Cha cha skrandis nestreikuotu nuo to maisto,tiesiog pradeda vilkt ant miego…mieliau mano organizmas virskina mesa su darzovem Skaitau