šviesus


šviesus

Nekaltas nezinau ar bent dalinai pavyko,salia kitu sedevru ziurisi tai taip…kukliai.Pati matau,kad virs galvos turejo but daugiau.Bet gal is vis neturiu skonio ? Taip rupi teisinga nuomone

pas mane veidas per šviesus, kompozicija… hm… Kažkiek keisčiau… bet sandalai ir mergaitė su mašiniuku man patink Cha cha

Žliumbia berniukas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

o jablinkšt, persiprašau Cha cha

o berniukas su masiniuku vis dar ok ? Cha cha

ne tai čia svarbiausia, tuoj įmesiu savo panorama Liežuvis

Niam niamech.Sudirbai Cha cha

Gal labiau norėtusi bluro už nugaros, kad išryškėtų pats vaikiukas, ir šiek tiek tiesesnio horizonto?

o jei nespalvota daryt ?

O tu žiūriu labai mėgsti tas nespalvotas nuotraukas jo? Cha cha

Jei biški tiesiau būtum fotiką laikius ir vietos virš galvos [kaip pati jau sakei] palikus, būt visai liuks. J/B čia nereikia - spalvos kaip tik labiau išskiria iš aplinkos. Mirkt

berniukas-dobiliukas,siaip as irgi manau,kad siuo atveju spalvos vietoj,nors butu faina kazkaip tuos dobiliukus paryskint.O del to,kad virsu nukirpau Nežinau tai jau nieko nepadarysi.Be to,vaikas ziauriai judrus,speju tik 1 gera kadra is 50 pagaut

Man mašina viską gadina. O jau kelintą foto žiūriu su šiuo vaiku (ar nieko nepainioju, gal nebuvo daugiau jų ?), ir vis kaip mergaitė atrodo… Gal laikas išvaizdą vaiko keist ? :-\

Nekaltas dar ko.Uzaugs-bus vyriukas,o dabar- vaikas.O siame klube buvo dar viena jo foto su varlyte.Jei nebutu masiniuko-nebutu SITAS vaikas Nejis NIEKADA nepaleidzia is rankos masinytes-nei kai miega,valgo,ar zaidzia.Bent jau turi ja kisenej

“Be to,vaikas ziauriai judrus,speju tik 1 gera kadra is 50 pagaut”- Nu tai ir liuks, ar tau gaila kadrų, juk bus iš ko atsirinkti. O tu nori jį statiškai ir “gražiai” nufotkinti? Toks jis bus prieš miegą arba miegantis. Laimingas