sveiki visi!


sveiki visi!

Man labai gražu kai makiažas būna suderinta su kokia kita detale, kaip pas tave su karoliais Gerai. O beje pas tave kartais ne ilgi plaukai buvo, ar aš jau čia kažką maišau Nekaltas

Gerai, tik gaila, kad visos sukuosenos nesimato.

Dez*> Nemaisai-pas mane ir yra ilgi plaukai-moterisku gudrybiu menas Mirkt Cha cha Cha cha Cha chariesutines_akys> Turiu kazkur foto, kur matos, bet labai tingiu ieskot Cha cha

na tada įspūdingai sakyčiau Mirkt

F_A Tafai paieshkok. Sioje tai labai graziai atrodai Gerai, ne nepagalvociau, kad esi ilgu plauku, o sukuosena beveik kaip manoji Šypsena

aš galėčiau mažą patarimą duoti- modeliai dažnai yra mokomi, kad absoliučiai retas atrodo gerai fotografuojant iš apačios pakeltą galvą. fotografai nuolat kartoja, kad niekam neįdomus pozuojančiojo nosies turinys, o profilio fotografavimas iš apačios galvą paverčia atlėpausiu pagranduku, o žandikauliai atrodo kaip pas steroidinį kultūristą. aišku daug kas priklauso ir nuo fotografo įgūdžių. tą patį man visą gyvenimą antrina ir tėvas, visą gyvenimą pradirbęs televizijoje ir ilgą laiką prieš kameras, niekada nepakeldamas galvos, kad nosies galas būtų aukščiau horizonto.

Zinau, ko modelius primoko-pati kazkada toki darba dirbau ir dar kartais padirbu Kietas o siaip domiuosi fotografija kaipo tokia, kur ir nosies turinys ir dar bala zino kas gali tapti menu Cha cha O del sios foto-man asmeniskai ji patinka Be be be

oho kokia Širdis

Aplamai man tavo veido bruozhai grazhus, ypac sioje nuotraukoje.

labai graži. Gėlė

labai grazu! ir foto, ir modelis, o ta pakelta galva man asmeniskai kaip tik daro nuotrauka idomesne, meniskesne, parodo grazu kakla Šypsena

daili Gerai

Cha cha

uch

!!!