Sveiki atvykę į \"Maisto\" forumą!

Kaip nustebau as ji pamacius Apakęs Kagi, pasiruosk maisto forume- as cia Labas

ka tik pamaciau dekuiApkabinimasApakęs!!!LaimingasAlus

Oi dabar gaminsim… Taip Juokiasi.

Shauni ideja buvo sukurti Maisto foruma! Tikiuosi kad forumas gyvuos ir klestes. sekmes jums visiems…

jau priesh kokia savaite susigalvojau ka rashysiu, bet gaijla viska uzmirshaw…Cha cha
p.s. dekui bangos komanda…sio forumo tikrai reikejo Gerai

Net savo akim nepatikejau,kai pamaciau,kad atsirado sis forumas…galvojau pasivaidenoCha cha

pagaliau sulaukem Šypsena

Na na valgytojai Mirkt nelabai įsivaizduoju kaip čia viskas bus Nekaltas bet būkit pasveikinti Labas

Sveikintina Šypsena Praejusia savaite buvau uzvedus tema kaip paruoshti rukytus skrandukus…deja receptu nesulaukiau, taigis shis forumas issigebejimas ne tik virtuves asams, bet ir tiems kurie ten retai uzsuka NekaltasCha cha

Valio! Labas Niam niam

hmz…man sis forumas liabai patinka!!! jau dabar valgyt noriu!!!Niam niamNiam niamNiam niam

galiu prisipazint, kad cia ko gero nelabai uzsuksiu, apie maista neturiu ka daug pasakyt, valgau viska kas valgoma ir nesu storas Šypsena
o siaip su maistu triu tik tokia problema, kad mano saldytuve pele is bado pasikore.

sekmes visiems valgantiems. LabasLabasLabasLabasLabasLabas

Cha chaAlus Plečiam diskutuotinų dalykų rata Cha chaŠypsena

Žiūrėsim kaip gyvuos šis naujasis forumas ŠypsenaNekaltas

JEGA!Gerai Dabar turbut visai kitiap ziuresi i valgio gaminima!Šypsena Tris karta valio naujajam klubui! VALIO! VALIO! VALIO! ir viena ilga! VALIOOOOOOOOOOOOOOOOOOO…

Niam niam

Beje, o "Maistui" priskiriami gerimai Cha chaAlus

Skanaus visiems bendravimo! Laimingas reikia piknikeli organizuotis Cha cha

Ačiū, MarciuxLabas

Sveikuciai, sveikiju su nauju forumu… ilgo gyvavimo ir skaniu poncku Šypsena

pati megstamiausia tema Niam niam Niam niam Niam niam