Sveiki atvykę į \"Maisto\" forumą!

o zinot kas man showe i galwa ziurint i wisas temas?! kad wisi zmogeliukai kurie kuria temas parasytu pirmaja raide paryskinta. man tai graziai atrodytu.issikirtu is kitu forumu ir klubu.TaipTaipTaip ir mann tai fainai atrodytu.bet jei negraziai atrodys galimes panaikinti.jus taip nemanot???

Nuostabu!jau seniai reikejo tokio forumoTaiptikiuosi daznai cia apsilankyti

Šypsena kaip patinka valgyt ir nestoret Niam niamNiam niamNiam niamNiam niam niam niam Niam niamNiam niamNiam niamNiam niam

vat kaip myliu vistiena Niam niamNiam niam Šypsena Kiaulė kiaules kojeles niami KandaKanda Šypsena

na man atrodo atvirksciai nes kam dabar reikia atskiras temas kurti o desertu pavadinimus galetumeme ten ir detiLiežuvisLiežuvisLiežuvisapie ka kalbeti tikraj rasim ir forumas klestesLiežuvis bet cia tik pasiulimasMirkt

Na man jis forumas labaj patinka…Viska suprataw…Ir manaw cia bus fainaLaimingas

na nezinau Nežinau jeigu butu tokia tema tai isvis tada forumas bus tuscias…Pagalvuok pati parasyta:MAISTAS discusijos apie mityba ir receptaiTada jeigu receptai bus vienoj temoi tai tada forumas tures labai mazai temu ir bus labai maziukas…Man atrodo kad gerai padaryti Desertu kokiu skraidruole…O kitas valgio receptus tegul raso po temas ar kuria savo…

as ir jippei pritariuTaipTaipTaipTaipTaipTaip

Noreciau duoti pasiulyma Marciux ar nereiketu padaryti tokios skraiduoles temos kaip didziausia receptu baze bangoje prisidekit (cia is linksmybiu nukopinta) laukiu kritikavu del pasiulymoTaipMirkt

as tai siulyciau padaryti skriaduole tema tokia tema: desertai TaipTaip as labai noriu nauju desertu.Taipatai dabar sitam jowalyne sunku atsirinkti.nu galima atsirinkti bet labai jau daug laiko reikia.
tai wa cia buwo pirmasis mano prasymas modernatoriams.

liux atai mano visas temas iki18 klube apie maista trindavo Žliumbia

gal ir man reiketu?

LabasLabas

nors ka tai reiskia?

Šypsena

Pastebejau, kad nauji forumai mane blogai veikia. Man toks jausmas, kad nuo shio forumo sustoresiu. Vos perskaites keles temas, ishkarto begau shaldytuvo link, perskaites ZieBro tema apie kava, vel uzhsimaniau shkotishkos kavos. Gerai, kad "Alaus forumas" jau seniai ikurtas, nes jauciu nusigerciau BaisuCha cha… . Anyway, manau, kad man cia patiks Taip. Okis, begu valgyt Niam niamLabas

siandien pirmoji diena?ogo…Laimingas uztaikiau gerai=]

Sveikinu visus su forumo atsiradimu Laimingas Pirmaja diena, kaip pastebejau, jis labai aktyvus Šypsena O tai yra labai Gerai Tikiuosi, taip bus ir toliau Mirkt

jega tik dabar pastebejau kad jau yra maisto forumas

O kaip fainaGerai Bučkis

pagaliau…!
ir as akim nepatikejau…Valio Valio!TaipCha chaCha cha

Tuoj bariuku kiek atsiras… Cha cha nezinosi i kuri eiti Laimingas

na forumas gal ir nieko Nekaltas tik va daug cia nepryrasisi:receptai(sauseiniu,valgio,sriubos,desertu…)Na nezinau…Bus truputi kartojimu…Poto dar ka megstate daugiau,ko nemegstate…As megstu … o jus?Ar patinka ruosti valgyti…Cia daug temu neprirasysi…Na bet pora receptu geru gal ir bus…Tik kad tvarka butu Gerai.O taip sveikinu Šypsena vis tobuleja,tobulejam… Laimingas Taurė Alus