Sveikas istojes i AIDS kluba...

Sveikas istojes i AIDS kluba…

Cia tikra istorija.Mano klasioko pazystamui 17-likto gimtadienio proga draugeliai prostitute nupirko.Per baliu jiedu pasimylejo,ir prostitute nuejo i vonia.Po kiek laiko chebra jos pasigedo ir nuejo>

? nelabai supratau ka norejai pasakyti?Nekaltas

i vonia pasiziuret.O ten jos nera,si namo isdumus,o ant veidrodzio vonioj uzrasas su lupdaziu "SVEIKAS ISTOJES I AIDS KLUBA".Ziauru,ane…

man tai skamba kaip smagus pokstasŠypsena

hm hm, jei tai pokstas, tai labai nevykes… Ne

aha geras anekdotasCha chaCha chanesenaj skajchiau kazhkur spaudojGirtas

…filmas kazkoks buvo su lygiai tokiu pat epizodu…Mirkt

Kažkurioj vietoj dar praleidai šiuos žodžius:… "naktis kupina meilės ir glamonių prabėgo kaip viena akimirka"…
Cha chaJuokiasiGirtas

Nu as nezinau,ar tai pokstas,ar anekdotas,ar istrauka is filmo,taciau klasiokas prisiekinejo,jog tai tiesa.

Ash tai labai ydemiai galvoju priesh kaishiodmas savo pimpaliuka y neaishkias skyles… Nekaltas
Kito zhodzhio, kaip avigalviai, nerandu, gaila, kad tik viena uzhkrete… Piktas
Naturali atranka, kuo daugiau pusdebiliu numirs, tuo gudresne bus zhmonija…

[quote]kavenskas rašė:
Kažkurioj vietoj dar praleidai šiuos žodžius:… "naktis kupina meilės ir glamonių prabėgo kaip viena akimirka"…
Cha chaJuokiasiGirtas
[/quote]

Cha chaCha chaCha cha

Gerai, kad primynei.Gerai Reikės reklamos autorei najlepšus linkėjimus perduoti.Gėlė

natūrali atranka negailestinga Gerai!!!

O varge, jau pries kokius 8 metus girdejau sita "tikra istorija" Veee

Badai, ne visi tokie seni kaip tu Juokiasi Ash tai gal tik priesh metus Cha cha

O mano vienai pazystamai klube(klubo neminesiu)narkomanas svirkstu indure i peti ir tare "Sveika istojusi i AIDS kluba" jobariai, gaidziai ir t.t.BaisuKandaIgnoruojuPiktas

Ishvada: klubai- blogai Cha cha

O aš girdėjau kad taip atsitiko bachurėliui Šypsena Taip taip kad sklando gandai ŪŪŪŪUUPavargęsPavargęsPavargęs

Los Patrankos?

Idiotai Juokiasi