ŠVEDISKI GRĄŽTAI

ŠVEDISKI GRĄŽTAI

Kazka matyt supainiojai 458 makitos kainos nuo 1000lt. na negali buti tokia akcija . Juo labiau jai matei 2014m. gruoti , tai tokiu kainu nebuvo , nes nuolaidom domejaus ir savo 458 pirkau 2014m. gruodi , o 2013 gruodi ju kiek zinau dar nebuvo , buvo kitas modelis atrodo 454 , ji gali atsisiusti pigiau , bet jis turi bedu su reduktoriu del to ir buvo pakeistas i 458 .

Jo visi kas turi mora Kietas užverbuoti leda lengvai grežtBe be be

visi kas pasako gerai apie MOra yra uzverbuoti ir jiem greiciausiai graztai nemokamai duoti, o visi kurie turi rusiskus graztus, tai yra objektyvus, laisvi ir nepriklausomi ir ju nuomone yra pagrista be teisinga.

Pas mane su mora visa diena reiks sukt kol pragrezi nors viena skyle, kazkas atsitiko isvis nebegrezia

Rapalos galva pagalast Klaipedoje kainuoja 40lt, Moros 20lt. Sake 5- su virs kartus pagalasti eina,jei nenudroztas.
Paciam pasiseke ice pro 13 pasiimti pigiau,tai grezia tikrai lengvai

RAPALA BISKI TAPoRNIAU PADARYTA JEI POTEISYBEI. BISKI KLIBA SIS BEI TAS BEI. GREZIA AISKU gerai, bet pastangu idet reikia daugiau. Vienzo fiznio darbo daugiau idet rekia, nors rezultata greitumo prasme tikrai gera galima gaut. Galvos pagalandimas kainuoja nemazai, girdejau pad apie 100lt.
NOva gi tiesiog sukti reikia, su minimaliom fizinem sanaudom. na ir nekliba niekas, rankenu nereik izulkint ir pan

Nu man buvo skirtumas. Man dešinės rankos sausgyslės uždegimas tai gali naudot kaip testerį. Bibanulo gražtu tik tik vieną skylę ir kabzonas rankai, nedarbininkas. paemiau Mora grežiau keturias iš eilės non stop ir nieko ranka nesopa, reiškia apkrova daug mažesnė. Jūs kol jauni eržilai tai ir be peiliu prie geros makumbos praurbinsit skylę.
Dabar vyrai muškit tik drabužių neplėšykit bo turiu klausimą: kas bandė Morą ir rapalą ar jaučiat kokį skirtumą? bo kainų skirtumas yra o kodėl mano smegenai neveža. bo radau fabuose rapala už beveik tris . tai jei mora 600 ko aš čia nepagaunu?Dabar Kote man pradėjo parint ,kad rapalos galvutė chu…a, bet akis suka į šoną , nes paklausus kuom - metalu ar forma ar suvirinimas nelaiko neturi ką pasakyt, matyt pardavėjas o ne konsultantas.

Tai reiškia, kad jis aiškinasi(geriausiu atveju), arba jam dzin(bet kokiu atveju)…Cha cha

[/quote]

Kiek zinau tironas siuo metu yra sauletoje Kinijoje.

Tai reiškia, kad jis aiškinasi(geriausiu atveju), arba jam dzin(bet kokiu atveju)…Cha cha

Temos autoriau Tirone, ar tavo tylėjimas reiškia, kad tu nežinai, kodėl švedai per dideles skyles išgręžia peilių tvirtinimui??? KlastaUžsispyręs

Xebra, jusu pasaukimas kenkti is principo ar kokios cia nuosakaudos liejasi? Juk istraukei sita iskatrauka is ten kur kalbama apie benzininius graztu variklius. variklos SOLO, o pats graztas is MORA of Sweden, vat ir bendradarbiavimas.
O graztai gaminami kazkur kitur. vienu zodziu gal ir geri graztai, bet faktas, kad ne MORA OF SWEDEN. todel kainas lygint nekorektiska. ir cituoti tokiu budu irgi nekorektiska.
O jei yra kazkokia nuoskauda asmenine, jautiesi kazkur apgautas ar nuskriaustas, galima gal kitaip viska sprest