Švedas


Švedas

kur video?

toj vietoj manau niekas nestebejo kur jis uzsiverte.

imageshack.us/photo/my-images/839/post313270413955744.gif/

a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/396239_297937496930664_ 166375383420210_783257_733043341_n.jpg

Juokiasi

važiuot nemoka ane? Cha cha juk jei jau kali kur bortais tai asilas esi, o jei apverti - išvis turbūt kelių gaidelis skaitaisi.

jis cia zinok ne mieste vertesi jei ka Juokiasi

tai aš suprantu, kad ne mieste, bet aš bortais nusirašiau irgi ne leistinu greičiu atsargiai judant Šypsena kad mano mandravojimų mąstelis mažesnis, tai ir nusirašymo pasekmės kurkas lengvesnės Šypsena

Tu nusirasei, nes esi bato aulas su BNW 4.0Y mechaniką Cha cha Cha cha

tau duju neleidžia į saloną ? *bliamba* ant kiek reik būt atpušusiam, kad profesionalu sporta, lyginit su savo mažapimpišku mandravojimu, kas jum lietuviai negerai Užsispyręs

bet is kitos puses jis yra teisus, be klaidu neismoksi vairuoti Ne tik va netinkama mokymosi vieta pasirnkta…

kad kiek suprantu pas jį labiau, mažapimpiško komplekso gydymas Ufffblem aš irgi nusikočiojas nekarta esu Ne bet suprantu savo kalte, ir nekaltunu nei greičio, nei miego nei dar konors. Bet visi mano pasilakstymai žvirkeli žiema vasara, kur mašinos valdomumu išmoksti daug daugiau negu mieste lakstydamas O čia kosmoso pasiteisnimai tokie, kaip užtaisius vaika mergaitei, sakyti, oi ble buvau nekaltas piemburnis, nieko nežinojau kas kaip darosi, o poto prieš xebra mandravot, kad pisti gavai Ufff