svarus vaizdas


svarus vaizdas

po farom juodai dazyto nikelio truksta ir rezultatas Geraineishsidergiant is auto Šypsena,kaip pas mus pamegta ant LT Cha cha

graziai Geraias kartas nuo karto pamastau issivest antgalius is abieju sonu gale, cia tiurlings skaitytusi? Nekaltas

under-jei tvarkingai padaryt Šypsena Gerai,ir daryt pagal stoka,po vienguba ishmetimo antgali

pasveikai jau? Šypsena

va pas zmogu ant dyzelioko audiklubas.com/forumas/index.php?action=dlattach;topic=2147 8.0;attach=30195;image

wu-jo,jau geriau ant daug,po tavo pasiulyto recepto,jau judesiu siandien su reikalais Šypsena

nuostabu Linksmybės

under-neatidaro man

RM, img412.imageshack.us/img412/7138/indexasss.jpg

under- Gerai

bet pas mane originaliai tik i viena puse iseina, kazka tada reiktu primastyt

under-tada siulyciau nekist ranku,nes tie visi burtai,tai bbd,paskui ruks per viena kamina normaliai,o per kita vos vos ismes garu Šypsena Šypsena

del to as irgi buvau pagalvojas Šypsena, arba ieskot dvieju vamzdziu tiesiai is koliko arba nieko daryt Nekaltas

per brangiai gausis jei ieshkot triubu originaliu plius pjaustymai bamperio ir tt,manau palik taip kaip yra,nebent siulyciau daryt kaip pas 3.0 ishmetima,det tiesius antgalius,jei dumo daug nemeta pas tave Mirkt

dumu nemeta, kol labai neuzminu per tapke Juokiasi, na siaip cia pamastymai, patiko man kaip pas ana yra. Reikes kokia diena palysti po apacia, nes nelebai ir bepamenu kaip ten kas tiksliai

kaip sitom facelift`inem lempos poliruojasi? kiek mazdaug Pinigai ir ar ilgai laikosi tokis burtas ???