SVARINIMO rezultatai ir puikus laimejimai

SVARINIMO rezultatai ir puikus laimejimai

stai dar tik pirma diena kaip as naujasis blevyzgu forumo dievas ir jums savo pavaldiniams , noreciau pranest apie puikius laimejimus svarinimosi srityje , visu pirma man pavyko suvaryti buvusius blebyzgu forumo dievus , jeigu juos taip galima pavadinti . sekanti svarinimosi etapa as varysiu ios blevyzgu siek tiek stambesnius blevyzgotojus ir viskas smulkme tokia kaip vaikinas ex pikciausias , laukit kitu pranesimu apie rezultatus

matos kad neturi ka veikt jej nezinojai ce dievu nebuvo
o seip tu trenktas jej sneki apie kazkokius dievus
tave gal tibete isprievartavo ar ka?

tu pirma savo smegenine apsishvarink Cha cha

svarinimas lieka svarinimu, taciau man ta fraze jau girdeta… ar ne henesis ja pavartojo savo topice… kas galetu paneigti kad muhamedas turi kazkokiu sasaju su henesiu?Cha cha

rider jis ima pavyzdi is jo

jei silvestras35 rider cia ne dievai buvo tai kas? jus vaikus jie kaip mesla suvarinejo ir atsikirst negalejot, o tibete as niekad nebuvau , bet neabejoju is tavo pasakojimu kad ju by,biai tikrai skanus

tu pasiziurek i veidrody, gal dar matosi zymes ant snukio Baisu nuo to traktoriaus, kuris tave pervaziavo?..

jo hennessy man by,by siuo metu ciulpia , ir mus sieja mano by,bys jo burnoj , jei nori gali prisijungt Taip

tingiu analizuot jusu abieju rashliavas, bet faktas tas kad jsuu su henesiu stilius - identiskas. o pask zinute ta tik patvirtina. tai kad liaukis shu.da males ir eik i atgal i smelio dezheŠypsena

nu tau nelemta tu randu pamatyt nes by,bys akis isdraske

o jus cia vienas kitam paeiliui ciulpiat?

tai ateik paciulpt , jei taip nori mano by,bio visiems uizteks

tai tau, vargseli dar ir akys isdraskytos, i veidrodi negali pasiziuret?.. negerai jau visai, tai gal tada nors apsiciupinek… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

ne is pradziu hennesy nuciulpia po to tu paciulpi , po to ir riderio eile ateis

jo as zinau kad tu mesla edi

ane, tai kaip cia dabar yra?.. as pas tave ar tu pas mane esi?

ne, cia pernelyg zemas lygis netgi henessiui, turbut cia vargsas ersexujus klonavosiCha cha

tai ka, jau zodziu pritrukai, kad i lankas pradejai rasyt? JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Pi.zdiec kaip nusishneki, tai net nzn ar juoktis ar werkt ish tokio newykelio kaip tu. tu be by,bio, be akiu, tai ko dar pas tawe truxta kaip pas wisus normalius zhmones? nu rezultatu tai jokiu nematau ir nesuprantu prie ko chia tie diewaj? chia tokie nereikalingi…o moderatorium tai tikrai nebusi.