Svarčikės style.klasiokė


Svarčikės style.klasiokė

Kaip jums jos naujas įvaizdis? Juokiasi

ką aš galiu pasakyti? eilinis 13-kines mergaites stilius. džinsai, džemperis ir megztukas . nieko gero. Pavargęs

tie dzinsai pritais metais buvo uzvalde turgu Juokiasi ziauru buvo, kai kas antra su tokiais vaiksciojo ir jautes lb jau grazios Juokiasinu nekaip nekaip atrodo, bet gal panele neturi pinigu graziems rubams arba skonio?

o jau džinsai kokie… Veee

legendiniai džinsiukai Cha cha

eiline kaimo merga Cha cha sory jei ka izeidziau Nekaltas

Su tais dzinsais pas mane sulioj apie 5 mergos vaiksto Valio

kazkaip neetiska, manau, buvo ideti cia kazkokios ergaites ft, kuri apie tai, turbut ne nezino, ir laukti kol ja apkalbes… nemanau, kad tau patisktu jei as ideciau tavaja ft, kurios tu gal net nenori viesinti, ir prasyciau forumiejiu komentuoti… nemanai?

Omg… Tokius džinsus turi kas antra Lietuvos fyfa. Blogai Blogai

pritariu eweei kažkokia nesveika tu Kvankt?

Labai grazu viesai apkalbineti pazistamus zmones? Kvankt? Ne BlogaiCia matyt pagal kiekvieno kulturos lygi…

Cia jau tikra. Pritariu ewee* Kvankt?

Ko jus prikibot blia prie mergaites? Nekaltas matosi, kad dar jauna, gal jai mama rubus perka. Anyway, mes pacios budamos 12-13 tikrai negalejom pasigirti nei super madingais ar stilingais rubais. Pf. Paprasta, normali i mokykla einanti mergaite. I mokykla - o ne i podiuma.

Jėė pirmą kart sužinojau kad aš nesveika. Juokiasi Juokiasi Cha cha Juokiasi JuokiasiO šeip aš tą ft jai parodžiau, net jai nusiunčiau LabasIr į one įsimetė kiek girdėjau

Nežinau

Šelme, tokius turi tik turgines fyfos Cha cha

Vaida -gaila ,kad per vėlai sužinojai