Svarbu: Bangos pagalbos e-mailas

Svarbu: Bangos pagalbos e-mailas

Jeigu turite asmenine problema, t.y. uzmirsote e-maila, kuriuo jungiates prie Bangos, dingo jusu SMS (arba su jais kas nors nutiko), itariate, kad jusu vardu jungiasi kas nors kitas arba turite problema, kuria reikia kuo greiciau isspresti - rasykite ne cia, o [email protected]

o per shventes dirbs shitas e-mail’as?

Ne. Šalia tema yra apie bangos komandos atostogas.

Emailas,tai dirbs Šypsena,bet nebus kas atsakyma atraso Šypsena

bangos pagalbos?Cha chaCha chaCha chaCha cha
nejuokinkit. evelina, jau is tavi tai daugiausiai pagalbos. isskyrus arogancija ir pasikelima daugiau nieko. ka cia apgaut bandot?Cha chaCha chaCha cha

Syki turejau nemaza problema ,teko rasyti i si meila.Atsakyma is Marciux gavau uz 10-15 min. Problema buvo isspresta uz 30 min. Kad visi portalai turetu toki suporta,aisku niekas nesako,jei meilas rasomas 24.00 ir po to stebimasi man dar neatsake !!!Šypsena

[quote]olo rašė:
bangos pagalbos?Cha chaCha chaCha chaCha cha
nejuokinkit. evelina, jau is tavi tai daugiausiai pagalbos. isskyrus arogancija ir pasikelima daugiau nieko. ka cia apgaut bandot?Cha chaCha chaCha cha
[/quote]

olo, šitas adresas yra ne Evelinos.Ne Tai viena.
Kiek teko susidurti, parašius juo, problemos sprendžiamos tikrai operatyviai.TaipGerai Tai antra.

Nepradėkim iš naujo aiškintis, kieno miške kankorėžiai.Blogai

olo, šitas adresas yra ne Evelinos.Ne Tai viena.
Kiek teko susidurti, parašius juo, problemos sprendžiamos tikrai operatyviai.TaipGerai Tai antra.

Nepradėkim iš naujo aiškintis, kieno miške kankorėžiai.Blogai

[/quote]

Taip, tikrai problemos sprendžiamos tikrai operatyviai parašius į tą e - mailą. Man atrodo, kad jis yra visų adminų. Man vienintelį kartą kai ten kreipiausi padėjo Marciux ir jam labai dekoju.

[email protected] - el.pasto dezute, i kuria ateinanciais laiskais rupinasi gerasis Marciux Šypsena

Nepyk, olo, tačiau tavo problema irgi buvo sprendžiama operatyviai ir tam tuomet skyrėme vos ne visą dieną ir stengėmės padėti kuom galėjome.

marciux, aciu zinoma. deja, problema isspresta taip ir nebuvo. kas taip pasielge, tebelieka neaisku, lygiai taip pat tebelieka tos pacios galimybes ir toliau daryti ta pati. kaip ten bebutu, tikrai dekingas bent jau uz pastangas. bet tik tiek.

As irgi turejau problema, parasiau tiesiai Marciux’ui, taciau ji vis dar neisspresta. Aciu jums…
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/125245.226-=(1979841713

Parašyk į [email protected] ir nurodyk savo telefoną - padėsime.

aciu, nebenoriu…

Tai, atsiprasau, kam tada kaltinate Bangos komanda, kad ji jums nepadeda, kai tiesiog nebenorite pagalbos ir nesuteikiate reikalingu duomenu, kad ji butu suteikta, o jusu tikslas yra tik apjuodint ir apsmejzt…

Paprasciausiai jau nebenoriu tos pagalbos. Matai savo zinutes as praradau apie gruodzio men. viduri. tada is karto ir paprasiau bangos komandos pagalbos. net sulaukiau Marciux’o privacios zinutes, kur rase mazdaug taip" imesk savo numeriuka man iLaiškas ir as viska sutvarkysiu" ok, imeciau… ir taip iki siemet. o taip norejosi paiuntineti zinuciu draugams… juk sventes buvo… taciauIgnore… taigi tik vel priminus apie save jie tipo siulosi pagalbos. paprasciausiai nebepasitikiu… ir nieko - isgyvensiu…

hmz…Aš nekaltas
Kiek kartu rasiau, tiek atsakyma gaudavau labai greit is Marciux’o.Skustis negaliuNe
GeraiLaimingas

Tikriausiai todel, kad rasei kaip priklauso - el.pastu, o ne privacia zinute.

bet jis pats man parase privacia zinute ir rase, kad jam imesciau i Laiškas