susipažinsiu...

susipažinsiu…

populiaru čia pažintintis…
… o ir galvas seniai aš ploviau… Mirkt
tai va:

susipažinsiu su mergina kuri be kompeksų rytais išplaus man galvą. (Šampūo turiu)
intimių nesiūlyti.

sakaj turi sampoono… mm… o kokio? Cha cha

Tu nesikeitiGerai,isplauk jiems visiems galvas…,gal kas paskuj ir Tau sompano nepagailes…

…aga, gerai… tai kada uzsukt - labai tingiu anksti keltis…
Tai gal plikai nusiskusk, ne taip matysis, jei neissiplausi… arba nerasi kas plauna…

O boze…nikas levas tai dar ir raso beleka…Cha cha eik pats ta savo durna galva issiplauk ok?Šypsena

Cha chaCha chaCha cha

beshirdes mergaites aplinkui… Aš nekaltas

Wash & Go

Su malonumu pakasyciau tavo galvele Taip , kad minteles butu sviesesnes Cha cha

Su beisbolo lazda-uzmirsai prideti Cha chaCha chaCha cha

Branguti, kam taip grubiai Piktas Kam tos lazdos Aš nekaltas Zmogui masaza gal darys, o tam (kiek zinau) jokios beisbolkes nenaudojamos Liežuvis Kietas

zhiaurus zhmones… Aš nekaltas

Su beisbolo lazda-uzmirsai prideti Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

Tai , kad jau uzsiminei apie beizbolo lazda - gal pats prijauciantis tokiam masaziukui ? Jei Taip as tavo paslaugoms Mirkt Kietas !

nu tu ir durnas!dabar 21 amzius nieko rankomis neskalbe! ikisk i skalbimo masina kada tik nori ryte ar vakare, ta savo galvele! tik centrifugo neuzmirsk ijunkti! gyvenam siuo laikiskai ne akmens amzius Šypsena

na pirmoji zinute, ir jau tokia ziauri Šypsena

O jus niekada nepastebejote, kad jis ne apie plaukus, o apie galva kalba. Gal jis ja vaskuoja Aš nekaltas Cha cha

as tai jau nepretendoju i skalbejas, bo jo kaklas laaabai ilgas, vistiek nepasieksiuCha cha

gerai, niekas nenori man galvos išplauti, teks pačiam,
bet aš ne toks, aš KitoKs.
Jei kas manęs paprašys - išplausiu.

o, VB, užsinų nekalbama kaip kambaryje.

As tau ne tik galvos plaukus isplausiuCha cha