susidėjau laminatą...


susidėjau laminatą…

oj, pamiršau pasakyti, kad ir sienas nusidažiau Niam niambeliko grindjuostes ir duris susdėt… Šypsenabeje, per vieną dieną susidėjom dviese tą laminatą [click sistema]. Bet pasikankinom šiek tiek, kol susiderinom raštus Šypsena

o kliockai tai tie po kaire ant sienos - nuo fotiko, nuo fotiko Pavargęs

zalia spalva sumazino kambari…

na na. nereikia tik. padidino. baltos as spalvos juk nenorejau. viskas cia: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar y_other/850777.28700-=(2044011317](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diary_other/850777.28700-=(2044011317)

atsargiai ten lovoj vartykites,o tai ~220 pakutent gali nuogus uzpakalius Cha cha

Cha chažinau, žinau, drylio lova išsiskleidžia. ir pasistumia nuo sienos čia tik tam kartu taip arti prikglausta labos Labas

o radiatoriaus neperdazynesit?

o ten prie TV kojines Apakęsmes miegamam tai rinkomes ramias spalvas Nekaltas ale vat laukia svetaines remontas sia savaite Girtas sunku labai ishsirinkti spalvas Nežinau o del laminato-vyras tiesiog isimylejo ta “click system” Cha cha ba laminata su sia istema miegamam sudejo per 3h Šypsena

kodel slenkstis neisdauzytas i balkona,toks aukstas

Susidejau dviese man teisingai skamba Cha cha Zinau, rastu atrinkinejimas trunka ilgiau, nei pats dejimas Mirkt

Žinoma, kad radiatorių perdažysiu - jau šią savaitę. Nes ten tik nudrožtas - padrožtas tas radiatorius…O dažai jau nupirkti koridoriuj stovi GeraiTaip, prie teliko kojinės, prie lovos saldainių popieriukai ir dar viena gyva saldainė Cha chaant lovos patalai Cha cha toks šiuolaikiškas remontnininkės gyvenimas LaimingasDėkui už sienų gražumą - man jos ir patinka Taipo laminatas - š tai š, bet geresnis š nei linoleumas Cha chaO slenkstis toks aukštas - nes mergina remontą darės - merginaaaaaa!!! Cha cha ir nebuvo šalia stuomingų vyrų tam slenksčiui daužyt. Na bet kai pabaigsiu viską - sutvarkysiu - įmesiu foto finišo Laimingasdar klausimų bus? Cha cha

Nu kojinės gerai Cha cha O šiaip- senos statybos turbūt, nes vamzdžiai matosi ir radiatoriai seni Nekaltas O šiaip- rozetę mikliai tvarkykit, nes paskui Ignoruoju liūdnai baigsis Cha cha Spalva visai nieko Girtas

Tilia, taip, susitvarkysiu jau greitai viską Laimingas O butas 1982m. statybos Nekaltas

del slenksdcio geras pastebejimas Mirktas ji ir isdubsinau k ciortavai babuski Cha cha

nu nepatinka man ta zalia spalva… nors tu ka…

siaip as uz zalia spalva, bet cia kazkas su ja ne taip… gal jei baldai kitos spalvos butu, tada kitaip viskas ziuretusi… siaip saunu, kai pati mergycka daug ka daro Šypsena

kaip viską pabaigsiu - idėsiu foto Labasbus jums tada ‘su spalva kažkas ne taip ar kt sh’ Cha cha Labas Bučkis

Mano irgi miegamasis panasios spalvos Šypsena

O man grazi ta zalia Šypsena Tureciau lysna kambari ir as tokia dazyciau Šypsena