sūris su pelėsiais

man tai labai skanu su pelesiais suris.
geresnio uzkandzio prie alaus ar vyno net nesugalvociau Laimingas
Su baltu pelesiu svelnus labai, ir konsitencija to surio minkshtesne, todel daugiau renkuosi su melynuoju pelesiu.
Labai subtilus ir nepakartojamas skonis. niam niamNiam niam

Man tai labai skanu Niam niam. Bet labiau megstu minkstus, nei trapius. Pelesio spalva bet kvapas itakos nedaro.

o as labai noriu paragaut su zaliu,bet mane nuo jo beria(nuo zalio pelesiu(penicilino))LiūdnasLiūdnasLiūdnas (ir taip labai labai - visa kuna nieztiPavargęsPavargęsPavargęs)

Veee Veee ir dar karta Veee

suris su pelesiais - geriausias surisTaip
skanus yra tox su melynu pelesiu… po tokio surio labai uzsinori vynoNiam niam

Niam niam

Lietuviskas Brie GeraiNiam niam

Nesu kompiuterastas ir labai sunku būtų man dabar nufiltruoti kas ką čia pasisakė prieš sūrį, bet turiu nuojautą, kad tie patys asmenys yra pasisakę ir prieš jūros gėrybes ir prieš alyvuoges ir prieš alyvuogių aliejų Nekaltas

Kažkuris iš antikos garsiūjų filosofų ,sulaukęs 95 metų, pasakė - jeigu aš negaliu džiaugtis kitais, tai nors tegul kiti pasidžiaugia manimi. Juokiasi

Tai va čia ir su Tamstos komentaru taip yra…

VeeeVeeeVeee

mano pusesere buvo is Austrijos, Sveicarijos ir kitukiu galu parvezus tokio surio.fu fu fu nueijau i tuoleta is viska isspjoviau.neskanu joks nei su pelesiais nei su pipirais ar dar kokiu ten galu.Baisu

Ne net nevilioja…

sorry bet ne Ne

skanu…

Dar neteko ragaut NeTurbutVeee arbaNiam niamCha cha

megstuNiam niam

kai pirma karta paragavau surio su pelesiais, prisiekiau kad daugiau jo neimsiu i burna! taciau dabar tai mano skaniausias uzkandis, valgomas ipatingomis progomis. Su melynais pelesiais astriom progom, su baltaisiais - svelniom… taigi pasirinkite ir zinokit, kad prie jo skonio priprantama.

na man tai tas suris nelabai.

Niam niamNiam niam ypac su vynuGirtasMirktCha cha

aga, su vynu tai nerealiaiTaip