sūris su pelėsiais

GeraiGerai Juokiasi Juokiasi Ot tie zmones ishpindeje dabar…ne sunkmetis, o jie ta suri perka PavargęsPavargęsPavargęs…ir net valgo…BaisuBaisuBaisu…ir net su pasimegavimu…ApakęsApakęsApakęs
Juokiasi

ne,ne tai ne manNe skrandis nepriima Nekaltas

Yeah… O man visai nieko… ypač su Taurė gero vyno… hmmm… pasaka… Niam niam
Nebūtų naktis, jaučiu nubėgčiau gabaliuko Nekaltas Juokiasi

o as imsiu ir nubegsiu…

SkanuNiam niam

mmm skanus man tas suris su pelesiais Niam niamNiam niam niam niam, aishku nereikia ten o ryti , Cha cha . mazais kasniukais, mazais kiekiais, niam niam Niam niam

Kazkada valgiau ir labai patikoTaip

man tai nelabai, bet m,ano mama ji tiesiog dievina

nu man tai su svieziu batonu tai niam naim Niam niam

Veee Veee kaiip jis dvokia!!! Veee Veee

Skanesnio surio nesu valges Niam niam Niam niam Taip

Man tai labai skanu Niam niam Galėčiau galbalą didžiulį vienu prisėdimu suvalgyt Taip O kas dėl kvapo… Nekaltas Na taip, kvapelis tai jo gal ir nekox… bet užtat skonis… Niam niam Niam niam Niam niam

esu kelis kartus ragaves…mano manymu skanu…nesvarbu ar pelesis ar kox kitas slyxtus dalykas…jeigu skanu ir valgo visi…manu nera ko cia Baisu ir ragauti Mirkt

O man labai patinkaNiam niam,ypac kai tetis ar pazistami is Prancuzijos priveza.Tai jie labai skiriasi nuo musu parduotuvese esanciu,nzn ar blogai juos cia laiko ar kas.O ir kvapas labai skiriasi tu suriu,priklauso nuo rusies,nes kai kurie is tikro nekaip “kvepia” Juokiasi

nevalgiau Ne ir nenoriu paragaut Ne

niugi tajp negalima!reik viska isragaut ir isbandyt!as ir tarakonu paragaut noreciau(ne is virtuvesJuokiasi,ten kur Malaizijoj rijoLaimingas)

Ne Pasakysiu tau atvyrai. Man jis nepatinka. Neskanus. Bent ne prie alkoholio. bet tai skonio reikalas. kiekvienam savaip.NeNeNeKietasCha cha

Šejp nevalgau jo, neperku, bet neseniai prie vyno taip skaniai gabaliuką suvalgėm Niam niam

Labai skanu, ypac su vynuogemis ar obuoliais…Niam niam

Suris su pelesiais tikras skanumelisNiam niam, bet skanesnis tai su baltu pelesiu, o ne su melynu, jis kazkoks suresnis…