Surio padazas. Kaip ji gaminti?

ai darau toki reklamini projekteli su kecupais ir padazais,tai va ir strigau su tokiais padazais…Nekaltas as ne labai gurmane,tai kaip sakant…Drovus sunkiai galejau isivaizduot kas tai per biesas…Juokiasi
o iki 8h turiu pristatyt darbus,tai vaPavargęs

Cha cha aciuMirkt

ui kokia gurmaneNekaltas

Šypsena OK,VISKAS BEGU,GEROS DIENELESMirkt

NARU :kadel tu kaip skaniai darantiMoteris uz manes neistekejai,a?LiūdnasCha chaCha chaDrovusNekaltas

vaje, na dar karta galiu paaiskint: ne lazanijos padazo man reikia, ne lazanijos!!! o zurio padazo, kuris ko gero ne tik prie lazanojos tiktu Liežuvis

Juokiasi gerai skambaCha cha

Gerai Taip Juokiasi

Tai tu ausriussss nieko nesuprantiJuokiasiJuk ta paty padaza kur tau sakiau naudojama ir kituose padazuose lope tuCha cha

pati tu tokia.

padazas naudojamas kituose padazuose? man rodos tu pati lope Taip

o man va toks idomus klausimas kilo, skaitant piktus jusu pasisakymus: ka, jei as buciau parasius, jog ta surio padaza, kuris mane taip suzavejo, valgiau “kazkur su kazkokiu patiekalu” (a la nepamenu)? ar ir tada butumet puole, kad toks padazas tik isdarko “kazkoki” patiekala?
garbes zodis nesuprantu jusu uzsispyrimo ikalti man, kad surio padazas pasityciojimas is lazanijos … na, tebunie jis pasityciojimas, bet man juk terupejo issiaiskinti, kaip ji pasidaryti … deja, nesusisnekam.
bet vis tiek aciu, uz dalyvavima mano temoje Taip
Labas

Baisu jau 65-ta zinute ir dar neissiaiskinai??? belieka tik uzjausti…Nekaltas kurk nauja tema be zodzio lazanija Cha cha

mjo…idomus buna cia zmones…ateina pasikeiksnoti…uff…Pavargęs

ok,sekmes kadanors susizinoti ir pasigamintiTaip
niekad tokio patiekalo neragavau,bet jau ir man idomu pasidareNiam niam

Mirkt

labanakt Žvaigždė

Skaičiau skaičiau ir kaip supratau diskusijos dalyviai taip ir nesuprato, kad kalba apie tą patį tik skirtingai vadina.
Didžiai gerbiu NARU žinias apie kulinarijos subtilybes. Reiks kada nors pabandyti pasidaryti jos aprašytą lazaniją (kai turėsiu orkaitę Cha cha).
Manau, kad visas ginčas kilo dėl to, kad temos autorė ausriusss sūrio padažu pavadino lazanijos padažą (sorry, bet spėjau pamiršti koks ten tikrasis originalus padažo pavadinimas). Ausriusss ir toliau atkakliai prašo pateikti sūrio padažą, kurį ji valgė su lazanija, o tuo tarpu jis jau n-kartų čia pateiktas, tik pavadintas ne sūrio padažu. Greičiausiai įsitikinimas, kad lazanijoje buvo sūrio padažas kyla iš to, kad lazanijoje gausu sūrio ir nuo karščio susimaišęs su lazanijos padažu tampa vientisa mase.
Čia tik mano nuomonė ir nesipykit daugiau ką Cha cha Gėlė
Beja, o kokie lietuviški sūriai tinka lazanijai?

Gal ir per velu,bet parasysiu apie adzika Šypsena
Anksciau ja pirkdavau-ji labai astri,pvz dedant jos i sriuba tereikia vos ant sauksto galiuko.Bet as kiekviena vasara ja pasigaminu pati:
paprika,pomidorai,morkos,obuoliai - viska isvalau ir permalu mesmale,tada pusantros valandos verdu puode.kai baigia virti - dedu cukraus,druskos,pilu acto,juoduju pipiru,ir ispausto cesnako.Darau neastria,kad galima butu saukstais kabinti.Oi,kaip si dalykeli megsta mano vaikai - valgo tepdami ant duonos. Šypsena

Greiciausiai cia as nevykusiai leptelejau Pavargęs
Bet man tai dzin! Labas Nesipykit!Cha cha

Apakęs oi kaip smulkiai…Cha cha

ne,papildoma info niekad neperveluNe
ACIU Bučkis
reikejo visai kitais tikslais,bet kad taip skaniai cia viskas skamba…Niam niam tai jei dar tikliai kiekius surasytum…Drovus…pasigaminciau Nekaltas
anyway,aciu labai Mirkt

man jau ir paciai pradeda igristi, bet nepasididziuosiu dar karta paaiskinti, kad tas surio-pomidoru padazas nebuvo pacioje lazanijoje, o tik gausiai uzpiltas ant lazanijos virsaus, virsutinio sluoksnio ar kaip cia dar pavadinti. todel nera cia ko piktintis ir pliektis aiskinant, koks padazas ieina i lazanojos sudeti, t.y. kokie jie buna tarp lazanijos lakstu! tai pasakete pakankamai aiskiai ir profesionaliai Liežuvis
negi taip sunku suprasti, kas is tikruju mane domina? ech …

itariu sita tema gyvuos dar 100metu…Pavargęs

kad ir 150metu - nuo susierzinimo persokau ant smagumo Juokiasi
galim vaziuot toliau Kietas

1 kg morku,1 kg obuoliu, 1 kg paprikos, 1 kgpomidoru - cia isvalytu produktu svoris. Puse stiklines acto,stikline cukraus,penki valgomieji saukstai cukraus - situ produktu visad dedu pagal skoni,nes man patinka suriau ir kai maziau acto bei cukraus Šypsena. 200 g nuvalytu cesnaku,juoduju pipiru - irgi pagal skoni.Jei nori,kad butu labai astru - dar dedi kartaus pipiro ir atititinkamai daugiau cesnako.Tada dar karsta ispilstau i stiklainiukus ir uzdarau.Ai,tiesa,dar pamirsau,kad reikia stiklines aliejaus.
Skanaus Šypsena