Surio padazas. Kaip ji gaminti?

Ne karta valgiau lazanija Cili picerijoje, nera ten jokio surio padazo! Tas pats besamelio ant virsaus apibarstytas suriu.
P.S. Kiek kartu dariau lazanija (o dariau daug kartu), tai nei karto neapviriau lasagne lakstu - gaunasi puikiai. Esu girdejus, kad tai vieninteliai makaronai, kuriu nereikia virti. Kam juos verdat?

Anakart paskaiciau sita tema ir sestadieni nuejau i CilkaŠypsena Valgiau lazanija su SURIO IR POMIDORU padazu. Skanu buvo Niam niam Namie pabandem pasidaryti - visai nieko gavosi Gerai
sutarkavom suri, sumaisem su majonezu, grietine ir pomidoru padazu ir i mokrobange, kol suburbuliavo Cha cha

Nu va as turiu recepta lazanijos kazkoky tai parasyta kad ant virsaus reikia barstyti kazkokiu “Dziugo” suriu Girtas

Nenoriu nieko izeisti, bet jei tokio tipo padaza kaip ,kad tu pasidarei namie , tiekia Cili picerijoje su Lasagna,atsiprashau t.y. pasityciojimas ish maisto.
Siaip jau Marinara tikrasis padazas prie lasagnos yra verdamas keleta valandu su tam tikrai prieskoniais is tam tikru pomidoru ir t.t.

Liežuvis

aciu uz palaikyma, bo niekas netikejo, kad Cili duoda surio padaza su lazanija!!!
ir aciu uz ideja, kaip ta padaza gaminti - jega, aciu dar karta! Labas

nu bet nesiekiant kulinarijos aukstumu namuose galima skanauti ir buitiskesni padaza, ar ne? juk ne nusikaltimas Šypsena o placioji gurmaniskoji visuomene gali spjaut i toki padaza - man dzin Liežuvis

Ash i jokias kulinarines aukshtumas neapeliuoju, bet jei toki "surio padaza" tiekia Cili su lasagna tada absurdas,ir man shokas.
Negalima ishsidirbineti ish patiekalo, negali jis tada vadintis vienaip ar kitaip , jei tai nera orginalu ir dar tokio "aukshto lygio" ishsidarkymas.
Kai ash einu i restorana ir uzsisakineju savo pamegtus patiekalus, ash visada tikiuosi ,kad jie butu pagaminti ish tu maisto produktu ish kuriu ash pratusi.

ei, relax, take it easy!!! juk padazas lazanijos esmes nekeicia. be to, kiekviena seimininke vis kazkiek kitaip ta pati patiekala paruosia, todel vargu bau ar kaskart valgai identiskai ta pati. juk tai tik padazas, come on! tarkim, nejaugi cepelinus butina valgyti su spirguciu padazu idant pajaustum “originalu” ju skoni??? juk ir su grietine gerai, ir is vis be jokio padazo skanu … zodziu, kazkaip tu per arsiai i tai reaguoji. nes esu kone tikra, kad pacia lazanija Cili daro taip, kaip priklauso, o pomidoru-surio padazas - siuloma alternatyva, gali jo ir nesirinkti Taip Liežuvis Šypsena
o sitaip sakotis del apdazo … hmm, tai ka man daryt, kai as bulvinius blynus esu ipratusi valgyti su uogiene, bet ne vienam bare, restorane to nepatiekia? o noreciau gauti tai, ta esu ipratusi Šypsena

Kagi NARU atsake taip ,kaip ir pati buciau atsakius.
Rimtai i sia tema atsakineju todel ,kad kalba eina apie tarptautini -nacionalini patiekala.Ir bet kuriam pasaulio krashte jei ash uzsisakau Lasagna ash tikiuosi kad ji bus patiekta butent!!su esminiu jos ingredientu Marinara padazu.
Tegu Cili persivadina savo "lasagna" i Cili lakshtinius su specialiu surio padazu ar dar kaip nors.Bet negali toks padazo-maisto izdivonas vadintis LASAGNA.

pala pala, lasanijos lakstai, mesyte, padazai plius surio padazas kaip ir dera tarpusavy, o va cepelinu idaras braskes kazkaip nevykusiai pavyzdys parinktas Juokiasi taip kad jei ingridientai dera tarpusavy, man nera skirtumo originaliai paitekalas pauostas, ar truputi eksperimentuojant.
be to, ar ne nuobodybe kaskart valgyti vis taip pat? net tuos pacius cepelinus viena kart valgau su mesa, kita karta su varske, trecia - su lasinukais, ketvirta su grybais ir pan … taip, kad uzpilamu padazu ivairove, manau, tik i nauda. stai taip.

Manau Cili tikrai atsizvelgtu i kompetetinga tavo nuomone ir pervadintu tavo vadinama “izdivona” Šypsena)) tu tik rek garsiau, ir jie isgirs Juokiasi

ei, juk mano klausimas tebuvo apie padaza - man rupejo issiaiskint, kaip JI pasigaminti, o ne lazanija Taip
ketinu ji naudoti ir prie kitu patiekalu, todel apie ji ir klausiu. o kad ji valgiau su lazanija - atsitiktinumas. jus ne ties tuo koncentravotes, ties kuo tikejausi … Liežuvis
stai ir viskas, va.
o patarimu apie lazanijos originaluma as galiu rasti bet kur. bet aciu ir uz jusiskius.
ar dabar as galiu tiketis buti suprasta? Kietas

As siandien dariau surio padaza lazanjai:
500ml pieno
200g fermentinio surio
3 saukstai miltu
Kaip daryt:nu va 300ml pieno uzverdi,o i likusius 200ml yberi miltus ir ismaisai kol nebelieka gumuliuku ir ypili y verdanty piena,tada kai uzverda pienas y jy suberi tarkuota suty ir ismaisai nukeles nuo ugniesNiam niamNiam liabaj skanus padazas,as net nedejaw tomato padazo nes bolognese darewCha cha

surio noriu

Niu as juk darew du padazus:surio ir bolognese tai y surio padaza nedejaw todel kecupoDrovusVa ka norejaw pasakytCha cha

zinau,kad cia nelabai i tema,bet nenorejau kurti visos naujos temos,o kad jau cia apie tuos padazus,TAI PADEKIT LABAI PRASAU,LABAI SKUBIAI REIKIA!!!

nupasakokit kokio skonio yra :

salsa padazas
adzika padazas???

kiek imanoma aiskiau ir smulkiau kiek tik galesit
reikia dabar!

galit ir i privata-kaip kam patogiauCha cha
aciu visiems uz pagalbaMirktApkabinimasBučkis

Gėlė

ka nieks nezinot???Žliumbia

hei,gurmanai???Nekaltas
paskaitykit 45zinute!!!Laimingas

ACIUBučkis

MAN TIEK IR REIKEJO!!! aciu tau labaiCha chaApkabinimas super super!!!
spejai,bo info turejau gaut iki 6 rytoCha cha
labai labai aciu,bo jau buvau praradusi viltiPavargęs
iki,skanios tau dieneleMirkt