Superinis moderatorių originalumas

Ru4naja_Vol4ica , apie tau dėl temų kylančias problemas gali žinoti tik tu pati. Man temos netrukdė: kur man įdomu, ten pasisakau, kur neturiu ką pasakyti - patyliu, o mažvaikių temas “papasakokit kaip jūs darot…”, “ar yra tokių moterų, kur ne už pinigus mylisi…” ir pan. aš ignoruoju. O štai į fotogaleriją mažvaikių (iš jų prisimenu Geruliuko nick’ą) talpintos foto gal nebuvo tsitiktinės? Nekaltas Gal jų kažkam reikėjo kaip esamos netvarkos pavyzdžio? Nekaltas Kažkodėl tų vaginų kurį laiką niekas netrynė, bet tuo metu buvo spėta pas adminus paieškoti užtarimo ir užuojautos bei prastumti sau patinkantį naują taisyklių modelį… Blogai Blogai Blogai

Geruliukas greiciausiai atejo, prisiziurejo i ripso pristampuotu nuotraukyciu ir kadangi kaip vaikas dar nesugebejo atskirti kas prie ko - sudejo savo supratimu idomias nuotraukytes. O ka? rips galima, o jam ne? As asmeniskai senai jau nemoderuoju nuotrauku, ir tai tavo nuopelnas… Nes po tokiu, visai net “nevaikisku” temu apie vistas moteris ir kesita ju samprata Nekaltas Nekaltas Nekaltas nusprendziau, kad man “triusikeliu” foto irgi nemaiso - paprasciausiai ten nebejau O del skundu - ne vienas is musu-moderatoriu, nejo ir neskunde !!!Kaip minejau - pirma susirink patikima informacija, a po to rasyk! Nes uz dezinformacija zmones taip pat baudziami - gal ne piniginem nuobaudom, bet MORALINEMCha cha Liežuvis

turiu aštrių dantų komplektą Taip a nenorėtumėt kad paskolinčiau, galėtumėt greičiau vienas kuriam gerklę perkąsti ir pasibaigtų tas nonsensas. Paskubėkite kas pirmas to Juokiasi

Jie irankius jau pasirinko - dubasina vienas kita “ismintimi” Mirkt

tegul išmintis liejasi laisvai… Juokiasi arba pasitaupykite kitoms temoms Mirkt

Anica , tai sakai, kad nepatinka mano prastas skonis, bet žaviesi išsireiškimu, kad tai liguistas - triusikinis skonis? Cha cha Mieloji, aš tikrai nesiruošiu lygiuotis į tavo tobulą skonį. Ir dėl to išsireiškimo nieko neturiu prieš - bele tik tavo širdutė džiaugtųsi. Nesu toks kaip tu, kuri pyksta ant aplinkinių, jog ją višta vadina ir tikisi, jog anekdotai apie blondines ne apie ją. Noriu atkreipti tamstos dėmesį, kad anaiptol ne aš pagal save bandau pakeisti šį klubą, ne aš kuriu naujas taisykles. Pasisakau už tai, ko nedraudžia LR įstatymai ir už tokias pat senąsias taisykles. Taigi, neaišku kuriam iš mūsų reiktų pasiieškoti jam patinkančio ir tinkančio klubo Mirkt

prasyciau nemaisyt savo savarankiskumo sampratos su mano, nes galima pagalvoti tavo bendravimas apsiriboja nuotrauku talpinimu ir panasaus turinio kaip sita temu kurimu… man banga reikalinga tam kad susisiekciau su draugais, pabendrauciau man idomiom temom , einu i susitikimus laikas nuo laiko, su foto klubu darom fotosesijas. atsakydamas i tavo zemiau esancias zinutes noreciau pastebet kad as cia atejau 2003 vasara ir pasilikau vien todel kad cia buvo idomiu zmoniu ir idomiu temu, tikrai jautesi 30plius ta prasme subrendusiu, savarankisku, blaiviai mastanciu zmoniu alsavimas, man buvo malonu ir idomu cia buti! del nuotrauku galeciau pridurti viena pastebejima kuris ne karta buvo minimas klube - daznai kartu su tevais prie kompiuterio buna mazi vaikai ir kartais jie patenka i nemalonia padeti kai vaikas pamato visus tuos “menus”… kaip jau sakiau tam yra atskiros svetaines, kas nori tas suras ir be tavo ar kazkieno kito pagalbos, nu pagalvok pats Šypsena

taip as ja uzstoju ir ka? nes ji mate koks buvo ir koks tapo klubas, manau ji sengiasi ji padaryt tokiu koks jis buvo iki to laiko kada ji paliko daug geru zmoniu…

Kadangi nelabai yra prasmė su tavimi ginčytis, tą geriau patikėsiu objektui, dėl kurio susiginčijome: Quest2K rašė: taip as ja uzstoju ir ka?

Nelabai supratau kuo tau neįtiko tema? Tik dėl to, jog smerkia slapčia be visuotinio aptarimo bei pritarimo priimamas grupelei žmonių naudinagas taisykles? Ir tu, ir Anica minėjo nuo kada jūs čia. Tad kuo buvo blogos iki šiol buvusios taisyklės? NekaltasAntra vertus, nereikia piktintis, nes už rankos tavęs niekas netempia į tau nepatinkančias temas, ar ne? Mirkt

Noriu patikslinti, kad kalba buvo apie tokias nuotraukas, kokių nepilnamečiai kiekvieną dieną sočiai pasižiūri reklamose, spaudoje, TV. Bet jei tai būtų ir “kietesnės” nuotraukos, klubo pavadinimas yra nedviprasmiškas. Juk nesipiktini, jog kituose suaugusiųjų saituose negali lankytis kartu su mažamečiais, ar ne? Nekaltas

jus tamsta akis nevartykit o kalbekit i tema, o tai galima pagalvot sita tema buvo pradeta kad ishsiaiskintumet kas ka ir kur uzstoja Juokiasi

labai moglotas paaiskinimas.Juk tai ka pasakei galima taikyti ir politikos,ar ekonomikos klubuose Cha cha

Originaliai paaiškinta, sakyčiau Šypsena Jaunu galima būti vieną kartą gyvenime, o nesubrendusiu - visą Laimingas

Taipaš pvz jau senas, o dar visai neprinokes, nors jau supuves Liežuvis

o as dar nesubrendes…,bet vaiku tai turiu,gal ne mano Šypsena

sekant moterų logika, vaikų turėjimas nėra subrendimo požymis… ten painu labai viskas - neaiškūs kriterijai ir vertinimas labai miglotas, bet galų gale vistiek kokiu nors aspektu išeini nesubrendėlis… tik JOS yra prinokimo simbolis… tik JOS… o mes pasmerkti amžinam nokimui ir neprinokimui… kaip kukuruzai Lietuvos klimate… Liūdnas

Nebesuprantu Nežinau Tai jei jau tau viskas gerai, tai ko cia kukariekuoji ant kiekvieno kampo, kad Anica butu isvaryta is sio klubo? Nekaltas Apsispresk zmogau Mirkt bo pats sau priestarauji kiekvienoje zinuteje Blogai Paaiskinimas visiem kitiem kurie cia bando izvelgti kazkoki tai gerkliu kandziojima, kova ar dar kazka… Nieko cia nera Kietas Vienas ligonis sugalvojo sukauti, kad Anica vista ir kad varykim ja nuo sitos laktos, tai as ir saukau Gaiduk, sedek tykiai bo pakviesiu lape Cha cha Juokiasi

Dar vienas nuo stogo nukrites Girtas JuokiasiKonkreciau galima? Mirkt Radvile, ruporai, ! Buvo parasyta: “labiau subrendusiomis” temomis… po to atejo Radvile ir tare…: JuokiasiRadvile, taves tai tik cia ir truko Cha cha

Gerai, nusibodo man jusu temos apie mane Flirtas diskutuokit toliau vieni, be nematau nei su kuo nei apie ka cia pestis KietasO rips duodu griezta ispejima: Jokiu triusikiniu nuotauku! Ir jokiu, daugiau, izeidinejimu i mano puse! … nes viskas turi savo ribas mielasis Bučkis

Jei visi tokie griezti ispejimai tai ir as noriu Juokiasi

Anica , kuo toliau, tuo rašai originaliau. Pagalvok ar ne laikas tau būtų pas psichiatrą? Nekaltas Nes aplink vien ligonius matai, kurie kažkodėl, dėl tau vienai nesuprantamų priežasčių tave laiko višta Cha chaNeverk, iš klubo tavęs nieks nevaro. Tik buvo išsakyta mintis, jog asmenims, kurių moralę žaloja suaugusių žmonių diskusijos, jų aplinka šiame klube lankytis nerekomenduojama. Siūlau pagalvoti ar ne per anksti skubi į suaugusių žmonių pasaulį kol dar nesi subrendusi Mirkt

prasau neisizeisti as tik ishsakau savo (jusu standartais) nesubrendusio zmogaus nuomone apie jusu pasisakymus: visu pirma subrendes vienam dalykui zmogus taip pat sekmingai gali but nesubrendes kitam, arba galvojimas kad tu esi subrendes dar nereiskia kad esu subrendes Šypsena kaip gera pavizdi galima pamineti niolikos metu tevus kuriuos vaiku turejimas nevisada padaro (o greiciausiai visai nepadaro) subrendusiais zmonemis. taip kad pone ruporai jusu rodykle niekam tikusi. tuo labiau kad kaip zinia vaikai turi toki iproti atsirasti neklausdami ar tu esi tam subrendes ar ne Mirkto kas liecia rips tai toks ispudis kad tamsta pasiilgo nerupestingu vaikystes (paauglystes) laiku kai galima buvo daryt ka nori, kada nori ir su kuo nori Cha cha ir dabar jo “amzius” tik iteisino tai kas anksciau buvo uzdrausta… Nekaltaso kas liecia tema galiu pridurt tik tiek kad jus moderatorius isrinkot tai ir gyvenkit dabar su jais, jei kas nepatinka, laukit kitu rinkimu arba ieskokit kitu forumu, ju pilnas internetas jei ka, ir tame tarpe lietuvisku…