Super


Super

Daugiau foto fotojums.info/vestuves/index.html

ar cia gerai matosi - jaunoji ruko?

Gelyte čia truputį apsirūpinus pagerintom fotografijom, žiūriu Cha cha

Aš iš pradžių savomis akimis nepatikėjau Apakęs Na, ir vaizdelis Cha cha

šlykšti foto

hmm. pažiūrėjau tą nuorodą ir labai keista matyti tokius rezultatus žmogaus, kuris neva jau 11 m. tuo užsiima. na, nežinau, gal kažkam ir gražu, bet man Veee

As nesuprantu? Cia koks fotomontazas? Ar tranzvestitas? nieko nesuprantu… Kvankt?

lievos kazkokios foto Liūdnaso pora ju is vis lyg ir kalejime darytos?

ta, su rukancia nuotaka, tai baisu… rukanti moteris baisiai atrodo, o rukanti nuotaka, dar baisiau! Cha cha

daiva-foto.com/galerija/109.html pusiau reklama Cha chaSiaip tos fotkes kur mirmiau buvo, tai nu nx Veee

nu man tai iš jos nurodytos nuorodos tai ši su cigarete pati gražiausia. tokia tikrai su skoniu Taipkas dėl paties rūkymo tai mano nuomonė yra atskira nuo šios, kurioje aš vertinu nuotrauką kaip kūrinį, o ne gyvenimo būdą.

Ce gaunas kaip anti reklama Veee

nuotraukos baisios!! geriausia tai sita Cha cha

Siau-bas.

Man tai atomines tos fotos, ilgai zvengiau jas pamacius Šypsena Siaip vienam forume tokia rekomendacija sis fotogarfas gavo:Na jei jau rekomenduojate tai ir as pasisakysiu, man asmeniskai labai patinka Kestutis is Kauno, sitam berniukui foto yra tik hobi, bet dirba profesionaliai. jei kam idomu pasiziurekit jo puslapiuka fotojums siaip kiek girdejau vaziuoja ir i kitus miestus, o ir uz darba ima nebrangiai, kadangi tai jo hobi. Teko girdeti pletka, kad |Kauno fotgrafaiant jo uzpyke yra nes per mazai ima

Tai elementariai neetiska fotografuoti zmogu su cigarete. Ir, miela gelyte, paziurejus tas nuotraukas tavo nuorodoje as nepamaciau ne laso profesionalumo. Nuotraukos tikrai megejiskos ir baisus kičas. “Kas kaip moka - tas taip šoka”. tiek tegaliu pasakyti…

gelyte > nu Tu žiauriai “gerų” čia pririnkai foto Cha cha

Man labai liudna kad atlikus nuomoniu statistika neretas nesupranta kame “originalumas” ir bajeris. Miela *auksine_roze* tau tik geny anekdotus skaityt… Cha cha

Oi, gelyte, gelyte… Nesistebiu kodel tau patinka tokios nuotraukos…