super abgymnic

super abgymnic

nu neblogas daikciukasŠypsena man patiko ar yra daugiau ji isbandziusiu???

Kuris cia treniruoklis? Tas dirzas su elektrike cia? As tai norejau nusipirkti ta kur lipdukai klijuojasi ir elektros impulsai pumpuoja,bet nespejau! Gal kas isbandet?

paskutinis sh… geriau jau uz tuos pinigus i sale nueikGerai

Nesamone Ne
Nepirkit - neapsimoka. Nieko neveikia ir greit uzknisa kai tau pilvas ar ranka patoviai trukcioja.
Reklama irgi visiska nesamone: “po 10 minuciu jausites taip lyg padare 500 atsilenkimu”; sakyciau po 500 atsilenkimu normalus zmones uzverstu kojas Aš nekaltas
Mama padovanojo teciui per gimsaka tai dabar guli kampe nenaudojamas. Veltui ismestos babkes.

Kad jis stangos nepakelia Aš nekaltas

jai nemoki naudot prietaisas cia ne prie ko
Blogai

Vieni masto vienaip,kiti kitaip! Per Discovery maciau kaip atrodo vyrukai uzsipumpave tik elektros pagalba-tikrai ispudingai ir jokio vargo,tik zinoma reikia kad prietaisas specialus butu. As tai noreciau taipTaip

Televizorius rodo sukčius

Blogai

aisq kad sukcius vien del kainos…maxsimoi 49 Šypsena su visais silikonais ir panŠypsena

***as.Piktas

Tik vienas Sh.batkes greit senka.O siaip visai nieko.

dar viena problemele,veliau gauti nusipirkti to gelio…o gal kas zino kur?

As Cha cha

Manau geriau viska daryt naturaliai, atsilenkimai ir lieka atsilenkimais ir manau joks aparaciukas ju naturalaus poveikio nepakeis, kaip ir svoriu kilnojimo, o siap manau visi bent valanda laisvo laiko vakarais tikrai turi, geriau i sale negu ta valanda prie televizioriaus, beje jei neturite laiko sportuoti tai geriau dazniau mylekites, nes po gero sex’o girdejau kad sudeginaam tiek kaloriju, kiek yra vienoje sokolado plyteleje. Sekmes!!!Mirkt

Tinginiam ir celiulito varginamom, vos pajugdanciom bobulencijom- pats tas. Bet siaip Ne

Mano klases draugė turi si prietaisa sake neblogas nes ji turi svorioJuokiasi

tai gerai

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu vopsem isbandziau pats ta nesamone raumenis tampo neblogai bet kad jokio poveikio tik tam kartui iskausta ir viskas

NEPIRKIT TOKIOS NESAMONES as dabar uziimineju geriau ant turniko ir atsilenkimai tikrai jaucias poveikis ir manau tuoj pasimatys efektasCha cha

Cia lietuva, cia lietus lyja… Girtas