Šunų kinkiniai

Šunų kinkiniai

wolfin, ne aš rašau pranešimus, taip kad nusiskundimus galit rašyti organizatoriams. Ir kaip Dakota minėjo, ne visiems FCI yra atskaitos taškas.

"specialiai lenktynems veisiamoms" o ne FCI parodoms

ne visi laiko ta FCI atskaitos tasku. Selekcija, geriausiu savybiu atranka vyksta nuolat, kuriamos naujos veisles.

Dėmesio!!! Paskutinį kartą šią žiemą kviečiame visus jau dalyvavusius ir
dar vis,vis,vis NE palikti rogių ir šunų pėdsakus vaizdingame Neries
regioniniame parke. Treniruotė numatoma šeštadienį VASARIO 28 d. 10.30
val. Renkamės pravažiavę Panerius ,pamiškėje prie pirmos pavėsinės ,t.y.
toje pačioje vietoje ,kaip ir vasario 1.d.Dalyvauti žada Vilniaus “Vingio
chuliganai”,Švenčionių raj. “Rogininko-Vadimo baltukai”,Kauno “Panemunės
siaubai”, tikimės ir “Žalgirio senjorai bei kadetai”.SPECIALI INFORMACIJA
NAUJOKAMS; SKIRTINGAI NEGU KITAIS GYVENIMO ATVEJAIS PIRMĄ KARTĄ TIKRAI
NESKAUDĖS!!!Prašome apie savo ketinimus dalyvauti pranešti
[email protected],kad nereikėtų ne kuriems “pacientams” važiuoti be
reikalo…
pagarbiai Arnoldas

čia tikrai įdomus variantas, varžybos varžybom o sportinis interesas tada jau kitas.
Vėlgi viskas turėtų būt vieninga organizacija kurie tą kuruotų, ir su vienomis taisyklėmis žinoma Šypsena
kai pradedi apie viską galvoti tai toks projektas galimas realiai tik nuo kito sezono, nebūtinai nuo kitų metų, gal nuo kito rudens.
Nes reiktų derintis su visom organizacijom ir klubais ant LT,LV,EST.
Principas tai turėtų būt kaip F1 Cha cha, už etapą gauni taškus, sezono pabaigom sumuojami rezultatai.
Tai vat iki rudens tam reikalui reiktų pasiekt bendrą susitarimą, pasitvirtint taisykles, sudaryt varžybų grafiką sezonuiŠypsena

Laukiam pasidalinimo įspūdžiais Labas

na stai sauniai sudalyvavom Tūsas
patiko man savaitgalis Girtas
bet ir pavargau… mahala taip pat Ufff
bet vis vien laaabai sauniai Laimingas

sveikinu Vyteni !!!
LaimingasApkabinimasGerai

truputis žinių iš varžybų Šypsena
ketvertukas

  1. estas
  2. Hubertas
  3. Erikas GėlėApkabinimas

egzo su savo porele 2 vieta Gerai

nu pasiseke ar ne, bet siandien vakare da tingini Arta bandziau isjudint… tai iki pimo posukio tesesi Baisus musu kelione ir tada jau prasidejo Cha cha stabdziau, ir ranka iknisau i dviracio “raga” tai chrena biski dabar… Nekaltas nerva sutrebnkau prie alkunes, ranka nutirpo iskart, o atitirpus jau negaliu nei pilnai istiest nei pilnai sulenkt… tai teks daryt manau jau ne vienos dienos pertrauka Juokiasi reikia ranka iki parodos kaip nors issigydit Pavargęs o tai nzn kaip teks ringe 2 sunis istatinet, o dar poru konkursas tai isvis Ufff Kanda

Tai džiugu, kad taip pasisekė. Bet pirmai dienai, pirmam kartui ir to vieno km būtų per akis manau. Ir būtinai tarp kinkymų darykit bent vienos dienos petrauką kol kas. Nes buvo jau ne vienas atvejis, kai per savaitę kasdieninio kinkimo “perdegė” šuo, ne ta prasme, kad pavargo, bet atsibodo Šypsena

Lauksim tolesnių įspūdžių Šypsena
Jeigu malamutų daugės (o gal ir samojedai pagaliau išsijudins Klasta ) tai bus galima padaryti atskirą klasę malamutų - samojedų (dar grenlandijos šunys įeitų, bet kad jų LT nėra nei vieno) Šypsena

Linksmybės nu va, katik grizom, isbandem pakinktus Klasta nusprendem pradet nuo canicroso Cha cha begom 1 km, bet man tai uzteko pilnumoj Cha cha Juokiasi o kas liecia pacius sunis, tai kadangi musu Bonanza kazkada, kai dar buvo pas senuosius seimininkus jau buvo kinkiny, tai uzdejus jai pakinktus tarsi atgijo, nezinau ar gali but, kad ji prisimena ivykius 1 metu senumo… bet ji buvo fantastiska, atrode, jog “tu tik bek is paskos, as viska padarysiu” net komandas dzii, haa, stot ji kazkiek prisimine, tai as abstyulbus Cha cha tempe “tolka tak” ir akyse kibirktys zibejo Cha cha o kas liecia Arta tai… nu ka gali pasakyt - tinginys Cha cha is pradziu tai tempe, demonstravo savo vyriskuma, o paskui jau uz Bonanzos ir jau “tu Bone temk mus abu, ir Gintare ir mane” Cha cha nu bet ko noret, jam buvo pirmas kartas Cha cha kiek apsizioplino pries zmonele savo Juokiasi dar bandysim vakare ar su dviraciu ar vel begiot, jei nenusisuksiu sprando tai apsireiskiu biteje plius Cha cha Juokiasi

Manau,kad reiktų.Cha cha

Kazkaip cia idomiai, kad neleido… ne tiek jau tu dalyviu rimtu yra LT, o cia zmogus noro turi, sportuoja. Taip man kazkaip keistai tiesa sakant atrodo…
Jei tak derzat ir toliau, tai ne dauges, o mazes dalyviu, nors siekiama atvirksciai rodos. mano asmenine nuomone cia.

ps girdejau vel gandus, kad wayos vardas linksniuojamas interneto platybese neaprepiamose.
patarimas - jei kyla kokiu nors klausimu, klauskit asmeniskai, o ne pletkus skleiskit. labai greitai nuomone sitaip apie zmones keiciasi ir ne i teigiama puse.

nu va iš babytės parašiau Cha cha

ir šiaip VAri, tai nėra koks nusistatymas prieš tavo asmenį, bet yra visiškas nesutikimas su tavo požiūriu.
aš manau jei tau taip svarbu būtent rezultatas ir vieta, niekad negali kaltint šuns dėl nesekmės. aš pvz kai važiuou su dviem šunim visda manau kad. pirma. aš jiems esu per sunkus. antra. mano prastas fizinis pasiruošimas, kad jiems per mažai padedu. tai va. nori rezultato treniruokis. ruošk šunis ir svarbiausia ruošk save. vieną kart per mėnesį pervažiavus tavęs net eurodogai neatneš į finišą pirmoj vietoj, sverk tu ir 30 kg. Tai vat yra skirtumas tarp for fun (tada kai nori tiesiog kad šunys pajustų malonumą), ir rimtai kai sieki užsibrėžto rezultato.
O rezultatams oi dar yra kur augti, 22 min. penkiems kilometrams man ir be šunų kažkada buvo juokingas laikas, galėjau vakare išgert 0,7 vodkos iš vakaro, o po to bėgdamas dar kas kilometrą po šimtą gramų įkalt ir būčiau į tas minutes sutilpęs.

išūkis priimtas pradedam ruoštis Šypsena, juk taip smagiau bus varžytis aneŠypsena? man dabar svarbu pora susirast. vistiek mano planuose bent 4 šunų kinkinys, bet jo neturesiu be gerų aštuonių mėnesių, tai kol kas turiu kitą tikslą Cha cha

Kalbant apie trasas,tai ne primą kartą susiduria dalyviai su neaiškumais: tai nukerta kampą (kas buvo priešpaskutinėse varžybose),žodžiu gerai būtų,kad padėjėjų būtų daugiau ir galėtų kas stebėti ar visi tvarkingai visą trasą pravažiuoja.Taip

Ir Tado aš neapkaltinau. Čia buvo Jolantos bajerio tęsinys, kurį ji pasakė troboj…
Tik man, kaip tikrai lietuvei, yra problemų su humoro jausmu. Tai gal nejuokingai parašiau…
Ir apie Elę parašiau su bajeriu… bent jau norėjau Cha cha
Na tiek to. Gal praeis kiek laiko ir atsileisit. Nes mergina jūsų šauni, nu tik pradėjo sniegą valgyti savo firminiu būdu.
Tokios moteriškos jau būna, Dakota iš vis atsisėdo. BEt gi tame ir yra haskiškų prikolų žavesys. Ar ne?..

Balta pirštinaitė mesta…Cha cha
Šiaip realiai,tai bet koks šuns nukrypimas labai didina tikimybę,kad laikas bus prastesnis.Jei Elytė rupšnoja sniegą,tai reiškia,kad ji nėra 100% atsidavusi darbui,bet žinoma ji jauna,tai čia tik laiko klausimas.O starte daugelis startuoja labai gerai,bet trasai įpusėjus pavargsta,bet čia vėl viskas atsimuša į šuns jaunumą.Nieko nenoriu įžeisti,jeigu ką.Labas

ok priimu Cha cha

vat kažkaip užsiroviau ant nuorodos haskių temoj, į supermamas, ir ten kaip tik pirmas tavo postas Rita man labai keistas pasirodė. Liežuvis. kažkaip keistai apkaltinai Tadą nukirtus kampą (nors Tadas ne pirmą kart aliaskoj važiuoja), lieji apmaudą ant Elės valgančios sniegą.
Aš manau, kad rezultatai yra tiesiog proporcingi treniruotėms, ir kai pakankamai treniruojiesi su tam tikru kinkiniu, tada ir atsiranda rezultatas.
Vat šiandien mes važiavom 14 km non stop, Tosia, Pam, Šafras ir Eli, pirmus 7 km važiavo Elina, po to kinkinį perėmiau aš, eli aišku pavargo (elemantaru nes eli jaunesnė už visus bent metais) bet tie keli sniego grybštelėjimai nemanau kad turi įtakos galutiniam rezultatui. Dar įvertink tai kad eli pirmoj trasos dalį paprastai diktuoja tempą variui (važiavau su jais ne kartą ir ne du)
Ir vat šiaip man įdomu būtų sulaukt sekančių varžybų, kad įrodyt tau, kad tu visiškai neteisi esi, LiežuvisLiežuvis iš sportinio intereso taip sakant, aš su ele ir plius kitas šuo(nors tokiam sportui aš gerokai per sunkus, gaila šunų man), tu su variu plius kitas šuo, na sakykim aš min 30 kg už tave sunkesnis, bet aš vyras, ir aš galiu bėgt šalia rogių kai šunės pavargsta, tai kaip VAri, pasirašai ant tokių varžybų Cha chaCha cha

tu įžeidei mano šuns garbę ir orumu, tai priimk mano iššūkį Cha chaCha chaCha cha